Bukmacher eWinner rozdaje bonusy. Co weekend 75 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher eWinner online oferuje limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na ekstra kasę za obstawienie meczy z piłki nożnej. Co weekend na konto każdego użytkownika może wpaść nawet freebet o wartości 75 PLN.

Bukmacher eWinner rozdaje bonusy. Co weekend 75 PLN za obstawienie meczy
Futbol totalny. Freebety na graczy w eWinner

Futbol totalny. Freebety na graczy w eWinner

Na pewno jest co typować u bukmacherów, ponieważ oferty są bardzo bogate. Tym bardziej, że wracamy z rozgrywkami ligowymi w czołowych ligach, jak Bundeslidze, Serie A, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasie.

Natomiast legalny bukmacher eWinner PL online oferuje specjalną akcję promocyjną „Futbol totalny. Freebety na graczy”, która jest dostępna wyłącznie w następujące dni każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Jednak użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl. Jednak trzeba mieć na uwadze, ze dokonać tego należy jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu promocyjnego.

Gwarantowane freebety od eWinner:

W ramach oferty promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” są dostępne jedynie kupony AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu równa wartości 49 PLN
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracze, którzy spełnili powyższe warunki promocji poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkową kasę. A dokładnie w każdy dzień trwania tej oferty użytkownik otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zostanie on rozliczony! Łącznie można co weekend otrzymać 75 PLN.

Kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner na sam start oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to na start można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button