Obstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS

Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie spotkań. Na konto każdego typera może trafić extra premia nawet o wartości 100 PLN.

Obstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS
Bonus od STS na mecze eliminacyjne.

Bonus od STS na mecze eliminacyjne.

Warto jest zaznaczyć, że przed nami niezwykle ciekawe wieczory w piłce nożnej, ponieważ są rozgrywane spotkania do europejskich pucharów. W dodatku będziemy mogli podziewać polskie drużyny, Legia Warszawa vs Slavia Praga oraz Gent vs Raków Częstochowa.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Ekstra kasa na puchary” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta jest aktywna graczom wyłącznie do 26 sierpnia do godziny 23:59.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są proste. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon AKO (z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50), na którym to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie związane z rozgrywkami eliminacjami do europejskich pucharów: Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Użytkownik, którego zakład okazał się wygrany może liczyć na dodatkową kasę. A dokładnie mówiąc poza wygraną gotówką otrzyma premię równowartości dokonanego depozytu do 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje swoim nowym użytkowaniom najnowszy pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bonus równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że wymienione bonusy będą aktywne wszystkim swoim graczom pod warunkiem wpisania odpowiedniego kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzy rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button