Zwrot stawki za przegrany kupon z Ligi Mistrzów u bukmachera Betclic

Przed nami wyjątkowa faza play-off w Lidze Mistrzów, która będzie miała miejsce w formie turnieju. Na tym etapie rozgrywek przegrywający odpada już z tej imprezy. Natomiast bukmacher Betclic Polska oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Zwrot stawki za przegrany kupon z Ligi Mistrzów u bukmachera Betclic
Bonus do 40 PLN na Ligę Mistrzów

Bonus do 40 PLN na Ligę Mistrzów

Śmiało można powiedzieć, że emocji w najbliższych dniach nie zabraknie. Przed nami przecież bardzo ciekawe konfrontacje, ponieważ w najbliższych dniach dojdzie do takich rywalizacji, jak Barcelona vs Bayern, Manchester City vs Olympique Lyon, Atalanta vs PSG.

Naprzeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher Betclic Polska, który w swojej ofercie posiada akcję „Pewny zakład na Ligę Mistrzów „, która dostępna jest w dniach od 10 do 15 sierpnia.

Gracz, który chce skorzystać z wspomnianej promocji musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Trzeba mieć na uwadze, że należy to zrobić jeszcze przed pierwszym zakładem.

Bonus do 40 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów:

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których mus być równa ilość czterech zdarzeń.

Nie można zapominać, że na zakładzie muszą być wyłącznie zakłady z Ligi Mistrzów, które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Natomiast kurs całkowity zakładu musi wynosić co najmniej 1.50.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota trafi na konto użytkownika. W przypadku jednej pomyłki na zakładzie gracz otrzyma zwrot stawki za jaką został zawarty kupon, który może wynieść 40 PLN.

Kod bonusowy u bukmachera Betclic Polska:

Legalny bukmacher w Polsce Betclic online oferuje wszystkim typerom na start bonus w formie Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka. Będzie on aktywny wszystkim typerom dopiero w momencie, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli wtedy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki. Bowiem otrzyma on zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon i może wynieść nawet 550 PLN.

Gracze,, którzy już mają aktywne konto u wspomnianego operatora mogą natomiast skorzystać z oferty promocyjnej „Betclic liga”, w której to za obstawienie meczy można liczyć na dodatkowe środki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button