20 000 PLN za obstawienie walk UFC 278 w Fortunie

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom za typowanie walk z UFC 278 oferuje bukmacher eFortuna w akcji promocyjnej „Ekspert +”. Na pewno pula nagród jest okazała, bo wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie walk UFC 278 w Fortunie
Nagrody dla najlepszych typerów UFC 278

Nagrody dla najlepszych typerów UFC 278

Nadmienić jest warto, że ciekawych konfrontacji w ramach UFC 278 nie zabraknie, bo dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Usman vs Edwards, Tybura vs Romanov, Pedro vs Hunsucker, Aldo vs Dvalishbili, czy też Costa vs Rockhold.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl i nagradza najlepszych typerów UFC 278 w promocji „Ekspert +” z pulą nagród 20 000 PLN. Jednak na uwadze trzeba mieć jeden istotny aspekt, że ta oferta jest dostępna wyłącznie do 21 sierpnia do godziny 00:00.

Bonusy dla najlepszych typerów UFC 278

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego za nie mniej niż 5 PLN, na którym to koniecznie musi być wyłącznie dziesięć walk z UFC 278:

  • Aorigileng – Perrin
  • Santos – Gordon
  • Woodson – Saldana
  • Yanan – Pudilova
  • Maverick – Young
  • Costa – Rockhold
  • Aldo – Dvalisvili
  • Pedro – Hunsucker
  • Tybura – Romanov
  • Usman – Edwards
20 000 PLN za obstawienie walk UFC 278 w Fortunie
STS kod promocyjny na start. 1640 PLN dla typerów

Bukmacher eFortuna wymaga od graczy oddania typów w następującym formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie z oferty przedmeczowej na każde z wyżej wymienionych walk! I tylko takie typy są kwalifikowane w akcji promocyjnej Ekspert +.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe starcia oczywiście oprócz wygranej gotówki będą mogli cieszyć się z extra środków. Dokładnie mówiąc zostanie podzielona pula nagród w wysokości 20 000 PLN pomiędzy tymi graczami.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy na sam start u bukmachera eFortuna online mogą skorzystać z limitowanych bonusów. Już za samo założenie typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 600 PLN. A i to nie wszystko. Bowiem po dokonaniu drugiego depozytu na konto gracza trafi premia jej równowartości do 2100 PLN!!

Lecz trzeba pamiętać, aby dokonać aktywacji powyższych bonusów. A dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta potrwa zaledwie kilka chwil i tym samym nikomu nie powinien sprawić żadnych problemów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button