Zakłady na piłkę nożną – jak wygrywać?

Każdy chce wygrać kiedy obstawia zakład na swoją ulubioną drużynę piłkarską, ale z drugiej strony niewiele osób jest skłonnych do tego, aby zrobić wszystko poprawnie. Jak więc wygrywać na zakładach na piłkę nożną? O tym dowiesz się już za chwilę!

Zakłady na piłkę nożną – jak wygrywać?
Zakłady na piłkę nożną – jak wygrywać?

Jeśli dopiero zaczynasz

Naturalnie pierwszym krokiem, jaki musisz podjąć, jest rejestracja u wybranego przez siebie bukmachera. Naturalnie na samym starcie to wystarczy, ale jeśli planujesz obstawiać zakłady na dłuższą metę, to lepiej jest zrobić to inaczej. Mianowicie rejestracja u kilku bukmacherów może pomóc Ci wygrać więcej, ponieważ nigdy nie możesz być pewien, że akurat ten legalny bukmacher ma najwyższe kursy na zakład, jaki chcesz obstawić, prawda?

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Graj z rozsądkiem – nie z emocji

Wielu graczy z powodu emocji ponownie stawia zakłady kiedy przegrają po to, aby wygrać. Niestety, ale to tak nie działa. Wyobraź sobie sytuację, w której ostrożnie stawiasz niewielką kwotę, bierzesz udział za każdym razem i wygrywasz. Po drugiej lub trzeciej wygranej zaczynasz zapominać, że możesz przegrać. W końcu jednak przychodzi ten moment – przez co jesteś zdenerwowany i myślisz, że przecież skoro wcześniej udawało ci się wygrać, to zrobisz to ponownie. Następnie przegrywasz więcej pod rząd, niż udało ci się wygrać. Dlatego bądź ostrożny ze swoimi wygranymi. Oczywiście każdy gracz, który inwestuje pieniądze, chce choć trochę wygrać. Jednak gdy wygrasz, zrób sobie przerwę i nie stawiaj dalej.

Podobne zasady dotyczą przegranych. Nigdy nie powinieneś obstawiać za pomocą emocji, ponieważ nie jest to dobry sposób na wygrywanie pieniędzy u bukmachera. Szybko przegrasz, ponieważ nie będziesz przeprowadzał dobrej analizy bukmacherskiej, tylko będziesz obstawiał na ślepo. Dlatego zdrowy rozsądek i odpowiedzialność oraz umiejętność zachowania spokoju są sekretami zwiększania szans na wygraną oraz uczenia się, jak obstawiać i wygrywać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz się ekscytować – to obstawiaj zakłady za niewielkie pieniądze

W rzeczywistości gry losowe przynoszą entuzjazm dla fanów tego sportu i wielu graczy czasami obstawia zakłady na piłkę nożną gdy ich ulubiona drużyna lub gracze biorą udział w grze. W takim przypadku, niezależnie od statystyk i prognoz, miej na uwadze swój zakład – i jego kwotę. Wtedy też najbardziej chcemy, aby nasza ulubiona osoba wygrała i skupimy się bardziej na samej grze niż na zakładzie. W większości przypadków gracze sezonowi nie są zainteresowani tym, jak grać dobrze, ale są zainteresowani tylko wynikiem gry. Emocje przeważają, a zakład, który może zostać przegrany. Jednakże to nie będzie tak bolesne, jak przegrana ulubionego sportowca.

Dlatego też pamiętaj o tym, że jeśli chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich, to musisz ograniczyć swoje emocje. Jeśli masz plan, powinieneś go przestrzegać bez względu na to, co myślisz. Nieprawidłowe podejmowanie decyzji jest najczęstszą przyczyną niepowodzeń.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button