Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher STS w związku z spotkaniami eliminacyjnymi do europejskich pucharów zmniejsza przegrane wszystkim swoim typerom. Warto zagrać dowolny zakład, aby liczyć na zwrot stawki.

Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy
50 PLN na europejskie puchary w STS

50 PLN na europejskie puchary w STS

Warto jest zaznaczyć, że w najbliższych dniach będzie mogli obserwować polskie ekipy na arenie międzynarodowej, bo przed nami takie potyczki, jak m.in. HJK – Pilzno, Lech Poznań – Dinamo, Pogoń Szczecin – Brondby, czy też Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS i oferuje akcję promocyjną „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach do 19 lipca do 21 lipca do godziny 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i należy to wykonać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy

Warunki wspomnianej akcji promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się minimum jeden mecz dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Zaznaczyć jest warto, że kurs musi być nie mniejszy niż 1.50 i obowiązkowo pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy
Bonus bez depozytu w Superbet

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany użytkownik otrzyma zwrot 15% stawki, która może wynieść maksymslanie nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na start bardzo ciekawe bonusy, gdzie to mogą one wynieść łącznie nawet 1640 PLN!

Za każdą z trzech pierwszych wpłat użytkownik otrzyma premię. A łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że za każdy pierwszy przegrany kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames, czyli gier karcianych oraz sportów wirtualnych gracz otrzyma zwrot stawki. Jaki w STS kod promocyjny jest obecnie aktualny?

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button