Bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od Betclic

Limitowaną ofertę promocyjną na zmagania graczom przygotował bukmacher Betclic. Wystarczy obstawiać zakłady z europejskich pucharów, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki, nawet do 50 PLN.

Bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od Betclic
Combi Crush od Betclic na Ligę Mistrzów

Combi Crush od Betclic na Ligę Mistrzów

Po blisko pięciu miesiącach wracamy z najbardziej elitarnymi rozgrywkami w klubowej piłce nożnej. Bowiem przed nami mecze zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy.

Z tej okazji bukmacher Betclic Polska oferuje limitowaną ofertę promocyjną graczom, w której typerzy mogą liczyć na bezpieczny zakład w akcji „Combi Crush”.

Wspomniana oferta dostępna jest graczom w dniach od 5 do 8 sierpnia. Bardzo istotne w tym wszystkim jest to, że chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewny zakład na europejskie puchary

Następnie pozostaje już zawarcie kuponu promocyjnego. W ramach akcji „Combi Crush” kwalifikuje się wyłącznie zakład AKO zawarty za nie mniej niż 50 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.0. Poza tym na zakładzie musi znajdować się co minimum pięć typów z oferty przedmeczowej, które koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Zakład okazał się wygrany? To dobrze, cała kwota trafi na Twoje konto. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 50 PLN.

Kod promocyjny na 550 PLN u bukmachera Betclic.

Wszyscy nowi użytkownicy swoją przygodę z obstawienie na mecze Ligi Mistrzów u bukmachera Betclic Polska mogą rozpocząć bez żadnego ryzyka. Wystarczy jedynie wpisać limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto użytkownika. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą natomiast skorzystać z akcji „Betclic Liga”. W tej ofercie typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na ekstra bonusy za obstawienie meczy. I co warto jest podkreślić, że nie ma znaczenia, jak one zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button