Bonus na Premier League od Betclic. Do podziału 45 000 PLN dla typerów

Każdy gracz w najbliższy weekend może wygrać nawet 45 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” u bukmachera Betclic. Wystarczy poprawnie wytypować dziewięć mecz z drugiej kolejki angielskiej Premier League, aby wygrać ekstra kasę.

Bonus na Premier League od Betclic. Do podziału 45 000 PLN dla typerów
Kasa do zgarnięcia za typowanie Premier League

Kasa do zgarnięcia za typowanie Premier League

Warto jest zaznaczyć, ze emocji sportowych podczas spotkań w Premier League nie brakuje. I niewątpliwie tak samo będzie w tym weekend, gdzie to dojdzie do takich konfrontacji, jak chociażby Arsenal vs Chelsea, Southamtpon vs Manchester United, Wolves vs Tottenmham.

Użytkownik, który chce skorzystać z akcji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. A jest ona aktywna wyłącznie do 21 sierpnia do godziny 13:30.

Nagrody dla najlepszy typerów Premier League

Zadaniem typerów w promocji „Piłkarski Jackpot” jest zagranie kuponu AKO za co najmniej 10 PLN, na którym to musi znajdować się dokładna ilość dziewięciu spotkań z drugiej kolejki angielskiej Premier League:

  • Liverpool FC – Burnley
  • Aston Villa – Newcastle
  • Crystal Palace – Brentford
  • Leeds – Everton
  • Manchester City – Norwich
  • Brighton – Watford
  • Southampton – Manchester Utd
  • Wolverhampton – Tottenham
  • Arsenal – Chelsea
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Należy wiedzieć, że na każde z tych spotkań gracz musi oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które to będą pochodzić w dodatku z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali mecze to poza wygraną gotówką mogą liczyć na ekstra bonusy, a dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 45 000 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Wszyscy użytkownicy, którzy podczas rejestracji konta u legalnego bukmachera Betclic Polska online wpiszą kod promocyjny –> KOD550 dokonają aktywacji Cashbacka.

W przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot stawki za jaką został zagrany bezpieczny kupon. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button