Pula nagród 25 000 PLN od Fortuny na Europejskie Puchary

Przed najbliższe dni emocji na pewno czysto sportowych nie powinno zabraknąć, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle ciekawych potyczek w europejskich pucharach. A w dodatku każdy z typerów może liczyć na dodatkowo kasę za obstawienie meczy, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN w promocji „Ekspert +”.

Pula nagród 25 000 PLN od Fortuny na Europejskie Puchary
25 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny

25 000 PLN za obstawienie meczy od Fortuny

Emocji w starciach zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy na pewno nie brakuje, ponieważ mecze są rozgrywane na najwyższym poziomie. A podczas najbliższych dni dojdzie do takich meczy, jak m.in. Napoli – Barcelona, Villarreal – Juventus, Benfica – Ajax, Chelsea – Lille, czy też Rangers – Dortmund.

Natomiast użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Ekspert +” musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie do 22 lutego do godziny 21:00 i dostępny u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

Ekspert + w Fortunie

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu wiuelozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym to muszą znajdować się wyłącznie następujące mecze:

  • Chelsea – Lille
  • Villarreal – Juventus
  • Atl. Madryt – Manchester United
  • Benfica – Ajax
  • Lazio – Porto
  • Real Sociedad – Lipsk
  • Olympiakos – Atalanta
  • Betis – Zenit
  • Napoli – Barcelona
  • Rangers – Dortmund
Pula nagród 25 000 PLN od Fortuny na Europejskie Puchary
Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –> BETONLNE

Jednak niezwykle istotne jest to, aby na każde z powyższych spotkań oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które to dodatkowo będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany i kupon spełnia powyższe warunki promocji typerzy oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkową kasę. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u legalnego bukmachera eFortuna online mogą liczyć na extra środki na start o łącznej wartości nawet 2720 PLN.

Wystarczy założyć konto u bukmachera eFortuna, a typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Poza tym pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN.

W dodatku to nie wszystko. Bowiem na kolejne środki gracz będzie mógł liczyć po dokonaniu drugiego depozytu, gdzie to otrzyma on jego równowartość, a maksymalnie może wynosić 2100 PLN.

Jednak istotne jest to, aby powyższe bonusy były aktywne trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button