Sporty zimowe w zakładach – jakie najlepiej obstawiać?

Oferta bukmacherska jest coraz szersza. W niektórych zdarzeniach można wybrać spośród kilkuset propozycji. Liczba dyscyplin również jest coraz większa – w ostatnich latach do tej listy dołączył m.in e-sport. Główne dyscypliny, a tym bardziej najlepsze ligi i największe wydarzenia w tych rozgrywkach, mają z reguły bardzo wysokie limity stawek. Nieco inaczej wygląda sprawa jeśli chodzi o sporty zimowe. Te dyscypliny są dostępne tylko w niektórych krajach, z oczywistych względów – w miejscach gdzie śnieg nie występuje lub jest wyjątkowym zjawiskiem, mało kto lub nikt nie trenuje określonych dyscyplin. Z tego powodu i zainteresowanie graczy obstawiających zakłady bukmacherskie jest dużo niższe – część klientów nie chce w ogóle obstawiać danej specjalizacji, bo nie ma o niej pojęcia.

obstawianie w zakładach sportów zimowych
Sporty zimowe w zakładach – czy opłaca się ich obstawianie?

Obstawianie sportów zimowych

Limity w takich wydarzeniach są dużo niższe niż w dyscyplinach, które śledzi miliony osób w wielu krajach na świecie. Większość z tych konkurencji rozgrywanych jest na powietrzu. Co za tym idzie warunki atmosferyczne często odgrywają kluczową rolę. Właśnie z tego powodu, czynnik losowy niekiedy bierze górę nad umiejętnościami poszczególnych uczestników. Szczególnie wiatr może sprawiać trudności skoczkom narciarskim, sama punktacja w tej dyscyplinie jest skomplikowana i wzbudza duże kontrowersje. Nawet najszybszy bieg w biegu biathlonowym niewiele da, jeśli na strzelnicy nagle zerwie się wiatr i będzie siał spustoszenie podczas prób części uczestników.

Bardziej sprawiedliwie wyglądają konkurencje łyżwiarskie, dlatego że odbywają się pod dachem przez co wydaje się, że to bezpieczne obstawianie. Sytuacja wielokrotnie zmienia się niczym w kalejdoskopie. Co za tym idzie bardzo trudno przewidzieć końcowe rozstrzygnięcia. W przeciwieństwie do sportów zespołowych, tu w większości przypadków o wyniku decydują umiejętności i aktualna forma pojedynczego zawodnika. W przypadku, gdy w drużynie ktoś spisuje się słabiej, jego partnerzy mają szansę to naprawić. W przypadku startów indywidualnych uczestnik może liczyć wyłącznie na siebie i ewentualnie podpowiedzi członków ekipy.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Skoki narciarskie w zakładach online

W Polsce bardzo popularne są skoki narciarskie gdzie jesteśmy potęgą. Trzeba jednak przyznać, że w tych zawodach bierze udział jedynie kilkanaście krajów, a więc ilość konkurentów jest mocno ograniczona. Po tym jak nasza najlepsza biegaczka narciarska – Justyna Kowalczyk – przestała liczyć się w walce o czołowe lokaty w zawodach Pucharu Świata, większość osób w Polsce przestała interesować ta dyscyplina.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Można traktować sporty zimowe jako miły dodatek do oferty bukmacherskiej, ale tylko dla małej liczby typujących te dyscypliny są kluczowe. Tym bardziej, że oprócz niskich limitów, wielu zdarzeń w tych konkurencjach nie można łączyć ze sobą, co powoduje że oprócz niedużej stawki trudno nawet osiągnąć wysoki kurs.

Bukmacherzy szczególnie przy skokach starają się zachęcić do gry licznymi promocjami, co zapewne przynosi pewien skutek. Sporty zimowe nie należą raczej do dyscyplin, które pozwalają graczom wypracować zadowalające zyski. Typowanie często tu przypomina strzał na chybił trafił.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button