Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 550 PLN

Bukmacher BetClic wprowadza najnowszy pakiet powitalny nowym graczom, w którym to można otrzymać pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Ten bonus będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne, a znajduje się ono poniżej w artykule.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Chcąc skorzystać z tej promocji w pierwszej kolejności trzeba założyć konto na stronie www.BetClic.pl.

Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ użytkownik musi tam podać swoje podstawowe dane.

Legalny bukmacher w Polsce Betclic – Kod promocyjny na bonus

Darmowy kod promocyjny BetClic

Gracz, który chce skorzystać z Cashabacka w pierwszej kolejności musi wpisać hasło promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Po spełnieniu powyższych warunków gracz musi dokonać już jedynie pierwszego depozytu i zawrzeć zakład.

Cała kwota wygranej znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że jego kupon okazał się wygrany. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalnie może wynieść nawet 550 złotych.

BetClic zakłady bukmacherskie w Polsce

Legalny bukmacher BetClic bardzo często oferuje graczom ciekawe promocje bukmacherskie, w których to można otrzymać darmowe gotówką za obstawienie meczy.

Dostępna jest również aplikacja mobilna BetClic oraz TV BetClic, w której to typerzy mogą oglądać wydarzenia sportowe w pełni za darmo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button