Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej kasy. Bonus do 40 PLN od Betclic

Limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betclic Polska za typowanie spotkań tenisowych. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby otrzymać premię o wartości 40 PLN.

Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej kasy. Bonus do 40 PLN od Betclic
40 PLN za obstawienie meczy w Betclic.

40 PLN za obstawienie meczy w Betclic.

A trzeba powiedzieć, ze na pewno jest co typować z tenisa. Bowiem obecnie rozgrywany jest turniej zarówno Pań, ale i Panów w Miami.

Dla typujących mecze tenisowe bukmacher Betclic przygotował promocją „Misja tenis”, która jest aktywna użytkownikom do 4 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Bonus za obstawienie meczy z tenis:

Zadanie graczy w akcji „Misja tenis” jest zagranie minimum trzech kuponów pojedynczych lub wielozdarzeniowych, które to będą spełniać następujące kryteria:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa, które mogą być z oferty przedmeczowej lub „na żywo”
  • kurs całkowity kuponu nie mniejszy niż 1.80
  • stawka zakładu nie może nie być mniejsza niż 20 PLN
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Jeśli, co najmniej trzy kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane to typer poza wygraną gotówką otrzyma dodatkowa kasę. A dokładnie mówiąc premię o wartości 40 PLN.

Bonus na start w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferuję wszystkim nowym graczom na start kupon bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownikom nie poczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button