Przydatne porady dla typerów

Granie na zakładach bukmacherskich bez odpowiedniej wiedzy może często zaowocować tym, iż nie wygramy żadnej sumy pieniędzy, a dodatkowo tylko się zdenerwujemy, dlatego najlepiej aby tego uniknąć, powinniśmy się odpowiednio przygotować, więc przygotowaliśmy dla was ten poradnik!

Przydatne porady dla typerów
Przydatne porady dla typerów

Fora bukmacherskie

Fora bukmacherskie to prawdopodobnie najlepsze miejsca do tego, aby uzupełnić brakującą wiedzę na temat zakładów bukmacherskich, bądź też dowiedzieć się nowych rzeczy o sposobach na to, jak ogrywać bukmachera, dlatego też korzystanie z nich to świetny sposób na to, aby szlifować swoje umiejętności, bądź też dowiedzieć się czegoś nowego, jednakże powinniśmy również uważać, ponieważ na forach bukmacherskich nie znajdują się wyłącznie ludzie, którzy mają ochotę nam pomóc, ale również tacy, którzy chcą nam zaszkodzić.

bukmacher betclic bonus i promocje
Legalny bukmacher w Polsce Betclic – Kod promocyjny na bonus

Zajmij się tylko jednym sportem

Wyspecjalizowanie się w jednej, odpowiedniej dla nas dyscyplinie sportowej(na przykład : piłka nożna, hokej na lodzie, siatkówka) powinno być dla nas priorytetem. Chodzi tu mniej więcej o to, aby nie rozpraszać się typowaniem kilku sportów na raz, tylko trzeba skupić się właśnie na jednym, ponieważ to prawdopodobnie przyniesie nam lepsze wyniki, jeśli chcemy oczywiście wygrywać dużo pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Naturalnie jeśli mamy już tyle doświadczenia w jednej kategorii sportowej, że bez problemów wygrywamy nasz każdy typ – to najlepiej wtedy jest zacząć rozwijać się w innej kategorii sportowej, której wcześniej nie obstawialiśmy.

Znajomi od ,,bukmacherki”

Dobrym sposobem na przygotowanie się do obstawiania zakładów bukmacherskich jest również znalezienie osób, które również jak i my pasjonują się bukmacherką. Świetnymi miejscami na znalezienie takich znajomości, to albo stacjonarne punkty bukmacherskie, albo (jak wcześniej już wspominaliśmy) fora bukmacherskie. Naturalnie oba miejsca mają swoje zalety i wady, do zalet stacjonarnych punktów można zaliczyć to, że kontakt z drugą osobą będzie bardziej naturalny, jednakże musimy pamiętać o tym, że takie punkty mają określone godziny urzędowania. Jeśli chodzi o internet, to ogromnym plusem jest ilość kontaktów, jakie możemy znaleźć, jednakże jest również większa szansa na to, że wśród tych znajomych, znajdą się naciągacze i oszuści.

Mimo powyższych zalet i wad, ta metoda ma ten plus, że obstawiając wraz ze znajomymi, mamy potencjalnie większe szanse na to, aby nasze typy były prawidłowe, z racji tego że zauważenie pewnych szczegółów lub informacji może się okazać instrumentalne przy obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Poprawna analiza sportowa

Wykonanie odpowiedniej (i poprawnej) analizy jest naprawdę sporym sukcesem w życiu każdego typera, ponieważ przeanalizowanie każdego ruchu zawodników danego spotkania jest po prostu bardzo czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takiej analizie staramy się dopatrzeć tych samych zagrań sportowych, które już wcześniej widzieliśmy. Wykonywanie takich analiz prawdopodobnie niej jest najłatwiejszym zadaniem na początek, ale później nam to zaowocuje tym, że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje wytypować odpowiedni wynik. W końcu zakłady bukmacherskie to nic innego, jak przewidywanie przyszłości, kto to zrobi lepiej – ten wygrywa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button