Dobre sposoby na typowanie e-sportów w firmach bukmacherskich

Gry komputerowe w dzisiejszych czasach są w stanie przysporzyć nam wielu emocji, a czasami nawet można na tym nieźle zarobić, z czego jednym z najłatwiejszych sposobów na to, jest typowanie wyników spotkań turniejów e-sportowych w zakładach bukmacherskich. Chcecie się dowiedzieć jak to zrobić? To dobrze trafiliście, bo ten poradnik jest kierowany właśnie do was!

Dobre sposoby na typowanie e-sportów w firmach bukmacherskich
Dobre sposoby na typowanie e-sportów w firmach bukmacherskich

Czym tak właściwie są e-sporty?

E-sport oznacza ,,electronic sports” czyli dosłownie sporty elektroniczne. Jest to dyscyplina sportowa, głównie opierająca się na grach komputerowych. Jednym z najczęściej rozgrywanych gier na turniejach e-sportowych są gry z gatunku FPS (CS:GO), MOBA(League of Legends) czy najnowszy rodzaj zwany battle royale (Fortnite). E-sporty przyciągają masę ludzi, spotkania profesjonalnych drużyn są coraz chętniej oglądane, przez co rynek e-sportowy rozrasta się w niewyobrażalnym tempie, co sprawia że legalne firmy bukmacherskie dostrzegają tą kategorię jako źródło potencjalnego zarobku. Zakłady na e-sporty to w okresie wakacyjnym strzał w dziesiątkę, z racji tego że w tym okresie najczęściej brakuje spotkań sportowych a jest to naprawdę dobra alternatywa kiedy mamy ochotę na dodatkowy zarobek.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Jak typować e-sport poprawnie?

Typowanie zakładów w elektronicznych sportach jest bardzo czasochłonne, z tego powodu że e-sporty mają niewiele wspólnego z normalnym sportem, oprócz tego obstawianie takich zakładów wymaga od nas analitycznego podejścia do typowania. Zanim jednak cokolwiek zaczniemy typować, należy pamiętać o tym, aby wybrać legalną firmę bukmacherską, ponieważ w innym wypadku może oznaczać to dla nas przykre konsekwencje prawne, a tego nikomu nie życzymy, no ale wróćmy już do tematu. Pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć, jest zastanowienie się, jaką kategorię e-sportową chcemy obstawiać, czy to są spotkania turniejowe, czy też pojedynki naszych ulubionych graczy (1vs1), jaką kategorię e-sportową chcemy obstawiać (gry, symulatory etc), czy nawet być może chcemy obstawiać całe turnieje obracające się wśród tylko jednego gatunku (na przykład gry typu battle royale).

Jeżeli wybraliśmy już firmę bukmacherską oraz dany rodzaj spotkania, przed typowaniem warto sprawdzić najnowsze bonusy i promocje wybranej przez nas firmy bukmacherskiej, z prostego powodu, dlatego że jeśli trafi nam się tzw. freebet lub pewna ilość środków które możemy przeznaczyć na nasz zakład, wtedy nasza wygrana będzie większa. Kolejnym krokiem który musimy wykonać, jest sprawdzenie popularności spotkań, w których nasza ulubiona drużyna (bądź faworyt) uczestniczy.

Jest to często dosyć pomijany temat, ale zdarza się, że spotkania są ustawiane, przez co nawet jeśli według naszych planów nasza drużyna powinna wygrać i przeznaczyliśmy duże ilości środków na dany zakład, to przegrywamy i odchodzimy z niczym, ponieważ doszło do porozumienia między naszym faworytem a jego przeciwnikiem (przekupstwo), przez co albo nasza drużyna lub jej oponent celowo się im podkłada. Ostatnim krokiem jaki musimy podjąć, jest przemyślenie ile pieniędzy chcemy postawić na daną drużynę, a potem już prosta droga do obstawienia zakładu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button