Jak radzić sobie z frustracją po przegranym zakładzie?

Jak radzić sobie z frustracją po przegranym zakładzie?
Jak radzić sobie z frustracją po przegranym zakładzie?

W ostatnim czasie masz kiepską serię? Przeważnie bowiem przegrywasz zakłady w firmach bukmacherskich? Do końca nie wiesz, jak zaś kontrolować emocje dotyczące tego zagadnienia, które czasami trudno jest Ci okiełznać? Jak nastawić się mentalnie w kontekście takich właśnie sytuacji?

Przegrany kupon to nie jest koniec świata

Nikt nie lubi przegrywać. To fakt. Czasami jednak nie ma innego wyjścia. Prawdziwych sportowców podobno poznaje się po tym, jak znoszą porażki. Bo przecież wygrywać jest łatwo. Podobnie jest w przypadku zakładów bukmacherskich. Jak wygrywasz, to czujesz się bardzo zadowolony, rozpiera Cię duma itp. Przegrana powoduje o wiele gorsze samopoczucie. To zrozumiałe. Niektórzy w takiej sytuacji od razu szukają np. odpowiedzi na pytanie, jak założyć tymczasowe konto w STS, ponieważ chcą błyskawicznie zarejestrować się i obstawić coś nowego. A nie tędy droga. Musisz właściwie się do tego wszystkiego nastawić pod kątem mentalnym. W zakładach bukmacherskich od czasu do czasu będą Ci się przydarzać przegrane kupony. To normalne. Liczy się to, by nie panikować, jeśli konkretny kupon okaże się nietrafiony. Po przegranej najlepiej byłoby generalnie wyłączyć komputer, wyjść na dwór i zająć się czymś zdecydowanie innym. Daj sobie czas i ochłoń. Zawodowcy też od czasu do czasu przegrywają. Czy to oznacza, że potem zmieniają swoje podejście do strategii itp. o 180 stopni? Nie. Jeśli coś sobie ustalili, to trzymają się tego planu. Oczywiście, co jakiś czas powinny następować roszady. Takie decyzje należy jednak podejmować „na chłodno”, a nie pod wpływem silnych emocji.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Wyciągnij wnioski i zacznij grać skuteczniej

Po pewnym czasie od przegranego kuponu warto zastanowić się nad tym zagadnieniem. Generalnie nie można panikować z powodu porażek. Nie powinno się jednak przesadzać tak samo w drugą stronę! Nie możesz zatem w ogóle udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Kluczowe jest to, by zastanowić się, co poszło nie tak. Zanim użyjesz kod promocyjny w STS i zarejestrujesz się w nowym podmiocie hazardowym przemyśl, co możesz zrobić lepiej, by gra w podmiotach hazardowych przynosiła Ci dobre efekty. Przeważnie jest tak, że analiza nie została wykonana do końca dokładnie. A osiąganie zadowalających wyników jest zależne od tego zagadnienia. Wszystko musi być pieczołowicie sprawdzone. Należy brać pod uwagę kwestie podstawowe oraz tak samo dodatkowe. Jakie są jeszcze inne, często popełniane błędy? Nierzadko typerzy grają zbyt wiele meczów na kuponie. Postaraj się wyeliminować takie błędy – zobaczysz, że wyniki w niedalekiej przyszłości staną się lepsze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Nie można od razu odgrywać się po przegranym zakładzie…

To najgorsze, co może się wydarzyć. A dużo osób tak właśnie robi. Byłeś bardzo blisko wygranej? Twoja ekipa straciła jednak prowadzenie w doliczonym czasie gry? Trudno. Czasami tak się zdarza. Innym razem to Ty zapewnisz sobie wygraną w ostatnich akcjach spotkania… Nie odgrywaj się, bo to jest bez sensu. Zazwyczaj takie pochopne ruchy kończą się jeszcze większymi porażkami, bo typy są grane bez dokładnego przemyślenia.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button