Poradnik bukmacherski – dla tych, co dopiero zaczynają obstawiać!

Zapewne skoro kliknąłeś na ten artykuł, to zastanawiasz się jak obstawiać w taki sposób, aby nie tracić kasy u bukmachera, prawda? To masz szczęście, ponieważ dziś właśnie opiszemy ci kilka sposobów na to, co możesz zrobić, aby nie stracić swojej kasy, kiedy chcesz obstawić swój kupon!

Poradnik bukmacherski – dla tych, co dopiero zaczynają obstawiać!
Poradnik bukmacherski – dla tych, co dopiero zaczynają obstawiać!

Finanse to kolejny niezwykle ważny element twoich zakładów

Każdego miesiąca powinieneś ustalić sobie kwotę, za jaką planujesz zagrać. Takie rozwiązanie pozwoli Ci uniknąć sytuacji, w których okazuje się, że nagle zniknęły twoje pieniądze przeznaczone na opłatę mieszkania, ponieważ zacząłeś grać bez opamiętania. To pozwoli Ci także uniknąć uzależnienia od gier losowych, które jest naprawdę szkodliwe zarówno dla Ciebie, jak i całego twojego otoczenia. Obecnie nawet legalne firmy bukmacherskie oferują takiego rodzaju zabezpieczenia, które pozwalają ustalić sobie limity na koncie. Gdy je przekroczymy, nie będziemy mieć już możliwości dalszego obstawiania. Ten aspekt jest niezwykle ważny, gdy chcemy grać na poważnie.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Drugim ważnym aspektem zarządzania kapitałem jest odpowiedni dobór stawek. Dużo lepiej jest na każdy pojedynczy zakład przeznaczać niewielką, stałą kwotę, która będzie niewielkim procentem całego kapitału np. 2%. Co prawda takie rozwiązanie nie sprawi, że będziesz wygrywał na początku olbrzymie pieniądze, ale zapewni Ci spokój ducha, jeśli chodzi o twoje finanse.

Musisz pamiętać, że w dłuższym okresie mniejsze, ale częstsze wygrane będą dla Ciebie bardziej zyskowne niż pojedyncze zakłady, w których wygrasz więcej. To oczywiście nie jest jedyny system zarządzania pieniędzmi, który stosują gracze. Równie popularny jest system oparty na ocenianiu szans powodzenia danego zakładu. Polega on na tym, że stawka zakładu zależna jest od naszej oceny jego powodzenia w wybranej przez nas skali np. od 1 do 10. Zakład z najmniejszą wartością jest najmniej pewny i przez to stawiamy na niego niewielką kwotę. Zakład z najwyższą notą jest tak zwanym pewniakiem i stawiamy na niego cały kapitał.

Znajdź sobie jedną dyscyplinę, którą lubisz obstawiać!

Naturalnie że możemy interesować się jednocześnie koszykówką, tenisem i piłką nożną, ale w ten sposób nigdy nie poznamy żadnego z tych tematów na poziomie, który zapewni nam większe szanse na zwycięstwo. Obstawianie zakładów wymaga od nas bowiem dokładnej znajomości danej dyscypliny, ligi, graczy, którzy w niej występują oraz umiejętności analizowania zebranych informacji. Obstawianie kuponów na chybił trafił nigdy bowiem nie sprawi, że będziemy wygrywać w dłuższym okresie, a jedynie będzie prowadzić nas do coraz większych strat.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie szukać informacji o zakładach?

Obecnie w dobie internetu jest to niezwykle proste. Możemy na przykład wykorzystać potęgę for bukmacherskich, które zawsze posiadają dokładne informacje na temat typów. Oczywiście warto również oglądać spotkania na żywo, ale wiadomo, że nie każdy ma możliwość i czas by obejrzeć kilka meczów piłkarskich w tygodniu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button