Forum bukmacherskie – jak zdobywać odpowiednią wiedzę?

Fora bukmacherskie to świetne miejsca na to, aby zdobyć odpowiednią wiedzę – po to żeby móc częściej wygrywać z bukmacherem na zakładach bukmacherskich. Jednakże czy na pewno fora bukmacherskie mają same plusy? Tego się dowiecie już w naszym poradniku!

forum bukmacherskie z typami za darmo
Forum bukmacherskie może być skarbnicą wiedzy ale również zagrożeniem

Uważaj na te osoby na forum

Zacznijmy może od tego – na co powinniśmy uważać na forach bukmacherskich. Naturalnie powinniśmy po pierwsze zdać się na naszą intuicję – z racji tego, że jeśli coś będzie zdawało nam się, że coś jest nieodpowiednie – to nie powinniśmy z tego korzystać, czyż nie? Ale oprócz tego musimy uważać na ludzi, którzy nie mają dobrych zamiarów co do nas – jest ich kilka rodzajów, ale my postaramy się to skrócić do minimum. Pierwszą z kategorii tych ludzi to trolle – osoby które niekoniecznie chcą nam zaszkodzić – ale po prostu zabawić się naszym kosztem.

Często tacy ludzie niezbyt się z tym kryją – przez co nie są zbyt szkodliwi, bo ludzie często starają się skorygować to – co nasz troll mówi. Kolejnym typem takowych ludzi są naciągacze – którzy są o wiele groźniejsi, z racji tego że starają się od nas wyciągnąć pieniądze – co naturalnie nie jest zbyt przyjemne dla nas, czyż nie? Najczęściej starają się kontaktować z nami bezpośrednio – poprzez wiadomości prywatne. W niej najczęściej mają dla nas ,,niesamowity, pewny typ” – który odstąpią nam za ,,niewielką opłatę” – ponieważ [tu wstaw powód]. Należy wtedy najlepiej zablokować taką osobę – a następnie zgłosić ją do administracji danego forum bukmacherskiego.

cashback za darmo w betclic pl
Nowy bonus w Betclic – Cashback 550 PLN z kodem promocyjnym

Gdzie najlepsze forum bukmacherskie?

Na forach bukmacherskich możemy znaleźć odpowiednią wiedzę – zarówno jak i dla początkujących typerów – ale i również tych bardziej doświadczonych. Wymienianie się tą wiedzą – na temat bukmacherów, sposobów typowania, bądź analizy sportowej jest bezcenne dla każdego gracza zakładów bukmacherskich – który chce wygrywać z bukmacherem.

Najlepsze w Polsce Forum bukmacherskie BetOnline to kopalnia wiedzy ale również miejsce, gdzie najlepsi w Polsce typerzy udostępniają swoje kupony i typy bukmacherskie. Eksperci z piłki nożnej, tenisa, siatkówki esportu itp piszą na tym forum swoje analizy. Skuteczność typerów jest oszałamiająca, są miesiące, gdzie skuteczność wynosiła 90%!

Yield na poziomie 20% to żadna łaska, tam gracze uzyskują takie wyniki co miesiąc. Forum BetOnline działa od 15 lat, dlatego stało się to miejscem kultowym dla zawodowych typerów w Polsce.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

A kogo możemy spotkać na zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką, ludzi bardziej doświadczonych – a nawet osoby dla których wygrywanie z bukmacherem to codzienność. Oprócz wyżej wymienionych – można tam również czasami znaleźć osoby związane z firmami bukmacherskimi – bądź też ze sportowym światem – ludzie którzy obracają się wśród sławnych sportowców – czasami można dowiedzieć się czegoś, co może zmienić nasze całe podejście co do danej drużyny lub sportowca – dlatego też warto takie fora odwiedzać.

Co na forach czeka na najlepszych typerów?

Na takowych forach istnieją również działy zamknięte  – dostępnie tylko i wyłącznie dla najlepszych typerów – z wyrobioną reputacją oraz doświadczeniem przy ogrywaniu bukmachera z jego pieniędzy. Na takowych działach najlepsi gracze dzielą się swoimi sposobami na wygrywanie u bukmachera oraz odpowiednimi typami. Naturalnie dostanie się na taki dział nie jest proste – musimy albo być naprawdę nieźli – ale nawet wtedy możemy mieć spore trudności – najprościej jest już znać kogoś z tych kręgów, a następnie poprosić go o to, aby nas polecił.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button