Czym kierować się przy wyborze firmy bukmacherskiej?

Oglądając transmisje sportowe wielokrotnie możemy zauważyć materiały reklamowe bukmacherów. Rynek zakładów bukmacherskich rozwija się w Polsce bardzo intensywnie. Zawieranie takich zakładów jest dzięki internetowi prostsze niż kiedykolwiek.

Czym kierować się przy wyborze firmy bukmacherskiej?
Czym kierować się przy wyborze bukmachera?

Rozpoczęcie przygody z bukmacherką

Jednym z ważniejszych czynników, który należy brać pod uwagę przy wybieraniu bukmachera jest jego oferta na start. Obecnie standardem są oferty podwojenia pierwszego depozytu po spełnieniu określonych warunków. Warunki te polegają najczęściej na zawarciu zakładów na sumę stanowiącą określoną wielokrotność złożonego depozytu. Dodatkowo niektórzy bukmacherzy do oferty powitalnej dodają darmowy zakład na start oraz możliwość zawarcia zakładu bez ryzyka.

Istotna też może być sama procedura rejestracji. Wymogi prawne stanowią, że może wydawać się niektórym internautom dosyć skomplikowana. Polega ona między innymi na podaniu swoich danych osobowych wraz z numerem konta, a także na przesłaniu do bukmachera skanu swojego dowodu osobistego. Procedury tej co prawda nie da się uniknąć, ale niektóre zakłady bukmacherskie stosują opcję jej odroczenia. Wówczas dostęp do zakładów mamy już po prostym ustaleniu loginu i hasła a na dopełnienie formalności mamy kilkanaście dni.

Ważną sprawą jest wysokość kursów i ilość rodzajów zakładów w ofercie. Różnice kursowe między bukmacherami mogą być znaczne. Gdy zawieramy pojedynczy zakład za najniższą stawkę, to nie odczujemy różnicy. Jest ona widoczna podczas zawierania zakładów akumulowanych za większą stawkę. Zatem dobrze jest sprawdzić, ile można zarobić u legalnego bukmachera. Warto też mieć świadomość, że w dzisiejszych czasach możemy nie tylko obstawiać wygraną konkretnej drużyny, ale także inne opcje, takie jak na przykład liczbę rzutów rożnych czy nawet strzałów na bramkę. Dlatego warto zwrócić uwagę na ten aspekt, aby w późniejszym czasie mieć jak największe pole manewru podczas zakładania się.

Wybór legalnego bukmachera to podstawa!

Wszystkie podmioty prowadzące zakłady sportowe na terytorium Polski muszą uiszczać odpowiedni podatek. Podatek taki jest potrącany ze stawki wnoszonej przez osobę zakładającą się. Skutkiem tego ewentualna wygrana jest o kilkanaście procent niższa niż mogłaby być. Aby sprostać wymaganiom konkurencyjnego rynku niektóre podmioty stosują promocję pod nazwą zakładów bez podatku. Oczywiście z prawnego punktu widzenia nie zmienia się kompletnie nic, ponieważ taki podmiot nie jest automatycznie zwolniony z uiszczania daniny. Zyskuje jednak klient, którego wygrana jest podczas korzystania z takiej promocji większa. Warto zorientować się, czy bukmacher, którego chcemy wybrać ma w swojej ofercie taką promocję.

Ostatni aspekt jest na pozór mało istotny, jednak może być atrakcyjnym dodatkiem. Chodzi tutaj o mecze online, jakie strona bukmachera ma w swojej ofercie. Są to co prawda zazwyczaj transmisje bez dostępnego komentarza w języku polskim. W niektórych przypadkach jednak liczbą transmitowanych lig piłkarskich jest tak duża, że może zawstydzić niejeden telewizyjny kanał sportowy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button