Extra bonus za depozyt do 300 złotych dla każdego od LvBet

Legalny bukmacher LvBet przygotował ciekawą promocję, w której to przyznaje bonus 50% za dokonanie depozytu. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 300 złotych do wykorzystania za zakłady bukmacherskie ze sportów wirtualnych.

Extra bonus za depozyt do 300 złotych dla każdego od LvBet
Darmowa gotówka na sporty wirtualne

Darmowa gotówka na sporty wirtualne

Oferta promocyjna „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne” skierowana jest od każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Typerzy z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 4 lutego od godz. 00:00 do 9 lutego do godziny 23:59. Użytkownicy w ramach tej promocji nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Promocja polega na dokonaniu depozytu w wysokości co najmniej 20 złotych. W zamian gracz otrzyma bonus równowartości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalnie gracz może otrzymać 300 złotych. Taka wartość znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokonał on depozytu minimum 600 złotych.

Należy jednak pamiętać, że promocją objęta jest jedynie pierwsza wpłata dokonana w okresie trwania promocji.

Środki znajdą się na koncie graca po tym jak bukmacher LvBet zaksięguje wpłaty i będą do wykorzystania na ofertę ze sportów wirtualnych. Typerzy tam mogą obstawiać chociażby piłkę nożną, tenis czy też różnego rodzaju wyścigi.

20 złotych za darmo u bukmachera LvBet

Legalny bukmacher LvBet oferuje każdego graczowi 20 złotych za dokonanie rejestracji konta i wysłanie emaila na podany przez siebie adres z chęcią odebrania 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na koncie typera bez dokonywania żadnej wpłaty.

Dodatkowe bonusy mogą trafić na konto graczy za dokonanie dwóch pierwszych depozytów. Wówczas na koncie gracza można znaleźć się łączna premia o wartości nawet 1500 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button