Jak powinno się typować zakłady bukmacherskie?

Obstawianie zakładów na sport zazwyczaj jest efektem tego, że dany fan oprócz emocji sportowych, chce przeżyć dreszczyk emocji, związany z tym, że może potencjalnie zarobić, lub też przegrać swoje pieniądze. Naturalnie można typować byle jak, ale wtedy nie mamy zbyt wielkich szans na zwycięstwo. Jak więc obstawiać zakłady i jednocześnie na tym zarabiać?

Jak powinno się typować zakłady bukmacherskie?

Zacznij od zdobywania wiedzy na forach bukmacherskich

Fora bukmacherskie to świetna opcja zarówno dla nowych, jak i dla bardziej doświadczonych graczy zakładów bukmacherskich. Jest to dobra opcja, o tyle że możemy dowiedzieć się nowych taktyk, ciekawostek oraz typów od starszych ,,stażem” graczy – o ile wiemy jak zadawać pytania. Fora są również o tyle fajne, że na nurtujące nas pytania możemy uzyskać odpowiedź bardzo szybko, przez co są również dość wygodnym środkiem komunikacji między typerami. Jednakże w każdym garncu miodu – jest łyżka dziegciu. Dlatego też musimy pomyśleć o tym, że są ludzie którzy nie mają dobrych intencji w stosunku do nas, i po prostu starają się nas naciągnąć na coś.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Pamiętaj, że gra u bukmacherów to nie przelewki

Gra u bukmacherów uczy nas cierpliwości i przezorności. Zakłady bukmacherskie stały się na tyle powszechne, że nietrudno znaleźć w sieci wiele poradników dotyczących skutecznego typowania, jednakże wiele z nich jest bardzo mało treściwych, dlatego też lepiej jest zajrzeć na otwarte fora bukmacherskie, ponieważ tak właśnie można nauczyć się współpracować z innymi osobami, które są bardziej doświadczone w tym temacie i dzielić się z innymi swoimi wcześniejszymi typami. Wiecie, trochę dostaniecie, ale jednocześnie trochę dacie innym, i tak naprawdę wszyscy będą ,,bogatsi” o pewną wiedzę, nieprawdaż?

Aplikacje bukmacherskie

Główną zaletą każdej aplikacji bukmacherskiej jest na pewno wygoda. Pobranie aplikacji bukmacherskich jest proste i szybkie, a korzystanie z nich intuicyjne i przyjemne. Jednakże główną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość uruchomienia ich w każdym miejscu. Stąd z resztą nazwa : ,,mobilne”. Jedyna rzecz która jest tak naprawdę nam potrzebna, to połączenie z siecią. Dzięki temu, każdy gracz może być na bieżąco w dowolnym momencie, a sprawdzanie wyników lub obstawianie kolejnych zakładów udostępnione w każdym miejscu. Kolejną ważną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość oglądania rozgrywek w czasie realnym. Dopasowane do ekranu okno wyświetlania pozwala w sposób przyjemny i widoczny obejrzeć każdy mecz. Aplikacje mobilne ułatwiają również użytkownikom dokonywanie wpłat i wypłacanie zgromadzonych pieniędzy. Według nas, mają o wiele więcej zalet niż wad.

Dobrzy gracze nie przegrywają

Jest to popularny mit w świecie zakładów bukmacherskich, jednakże każdy przegrywa, jedni częściej, drudzy rzadziej. Ale my nie zajmiemy się dzisiaj roztrząsaniem mitów, my chcemy wam dziś opowiedzieć o strachu przed porażką. Z powodu tego czynnika mało który nowszy gracz podejmie się obstawienia potencjalnej wygranej z obawy przed straceniem postawionych pieniędzy. Niestety, ale istnieje coś takiego jak szczęście oraz losowość w sporcie, przez co nikt nigdy nie może mieć stuprocentowej pewności do wyników obstawionego spotkania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button