Jak powinno się typować zakłady bukmacherskie?

Obstawianie zakładów na sport zazwyczaj jest efektem tego, że dany fan oprócz emocji sportowych, chce przeżyć dreszczyk emocji, związany z tym, że może potencjalnie zarobić, lub też przegrać swoje pieniądze. Naturalnie można typować byle jak, ale wtedy nie mamy zbyt wielkich szans na zwycięstwo. Jak więc obstawiać zakłady i jednocześnie na tym zarabiać?

Jak powinno się typować zakłady bukmacherskie?
Jak powinno się typować zakłady bukmacherskie?

Zacznij od zdobywania wiedzy na forach bukmacherskich

Fora bukmacherskie to świetna opcja zarówno dla nowych, jak i dla bardziej doświadczonych graczy zakładów bukmacherskich. Jest to dobra opcja, o tyle że możemy dowiedzieć się nowych taktyk, ciekawostek oraz typów od starszych ,,stażem” graczy – o ile wiemy jak zadawać pytania. Fora są również o tyle fajne, że na nurtujące nas pytania możemy uzyskać odpowiedź bardzo szybko, przez co są również dość wygodnym środkiem komunikacji między typerami. Jednakże w każdym garncu miodu – jest łyżka dziegciu. Dlatego też musimy pomyśleć o tym, że są ludzie którzy nie mają dobrych intencji w stosunku do nas, i po prostu starają się nas naciągnąć na coś.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Pamiętaj, że gra u bukmacherów to nie przelewki

Gra u bukmacherów uczy nas cierpliwości i przezorności. Zakłady bukmacherskie stały się na tyle powszechne, że nietrudno znaleźć w sieci wiele poradników dotyczących skutecznego typowania, jednakże wiele z nich jest bardzo mało treściwych, dlatego też lepiej jest zajrzeć na otwarte fora bukmacherskie, ponieważ tak właśnie można nauczyć się współpracować z innymi osobami, które są bardziej doświadczone w tym temacie i dzielić się z innymi swoimi wcześniejszymi typami. Wiecie, trochę dostaniecie, ale jednocześnie trochę dacie innym, i tak naprawdę wszyscy będą ,,bogatsi” o pewną wiedzę, nieprawdaż?

Aplikacje bukmacherskie

Główną zaletą każdej aplikacji bukmacherskiej jest na pewno wygoda. Pobranie aplikacji bukmacherskich jest proste i szybkie, a korzystanie z nich intuicyjne i przyjemne. Jednakże główną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość uruchomienia ich w każdym miejscu. Stąd z resztą nazwa : ,,mobilne”. Jedyna rzecz która jest tak naprawdę nam potrzebna, to połączenie z siecią. Dzięki temu, każdy gracz może być na bieżąco w dowolnym momencie, a sprawdzanie wyników lub obstawianie kolejnych zakładów udostępnione w każdym miejscu. Kolejną ważną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość oglądania rozgrywek w czasie realnym. Dopasowane do ekranu okno wyświetlania pozwala w sposób przyjemny i widoczny obejrzeć każdy mecz. Aplikacje mobilne ułatwiają również użytkownikom dokonywanie wpłat i wypłacanie zgromadzonych pieniędzy. Według nas, mają o wiele więcej zalet niż wad.

Dobrzy gracze nie przegrywają

Jest to popularny mit w świecie zakładów bukmacherskich, jednakże każdy przegrywa, jedni częściej, drudzy rzadziej. Ale my nie zajmiemy się dzisiaj roztrząsaniem mitów, my chcemy wam dziś opowiedzieć o strachu przed porażką. Z powodu tego czynnika mało który nowszy gracz podejmie się obstawienia potencjalnej wygranej z obawy przed straceniem postawionych pieniędzy. Niestety, ale istnieje coś takiego jak szczęście oraz losowość w sporcie, przez co nikt nigdy nie może mieć stuprocentowej pewności do wyników obstawionego spotkania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button