Promocja na E-sport od bukmachera Fortuna. Bonus za obstawienie meczy do 25 złotych.

Bardzo ciekawą ofertę promocyjną graczom na e-sport przygotował legalny bukmacher eFortuna. Wystarczy, że typer zagra minimum trzy kupony, a otrzyma za darmo bonus i to bez najmniejszego znaczenia, jak zostały rozliczone kupony.

Promocja na E-sport od bukmachera Fortuna. Bonus za obstawienie meczy do 25 złotych.
Darmowy bonus na E-sport

Darmowy bonus na E-sport

E-sport obecnie przeżywa prawdziwy boom typerski. Wynika to z prostej jednej przyczyny. Korona wirus sprawił, ze zdecydowana większość lig jest obecnie zawieszona i tym samym oferty bukmacherów nie są zbyt bogate.

Promocja „E-sportowy pewniak” dostępna jest graczom bukmachera Fortuna wyłącznie w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59.. Typerzy w tych dniach nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Warunek konieczny, aby liczyć na premię jest to zagranie co najmniej trzech kuponów: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na esport. Stawka każdego zakładu natomiast nie może być mniejsza niż 10 złotych. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kupon, który zostanie zawarty za środki bonusowe nie bierze udziału w tej ofercie.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Bonus na E-sport dla każdego typera:

Wystarczy, że gracz zagra co najmniej trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji w eFortuna, a w zamian otrzyma darmowy bonus i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Podczas najbliższego tygodnia, na pewno będzie z czego wybierać, ponieważ gracze będą rywalizować w takich grach, jak: Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera eFortuna 2020:

Każdy nowy użytkownik może skorzystać z pakietu powitalnego u legalnego bukmachera eFortuna online, a w skład niego wchodzą:

  • freebet o wartości 20 złotych bez wpłat własnej
  • premia do 1000 złotych za dokonany depozyt
  • cashback do 115 złotych na pierwszy zakład

Wymienione wyżej bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, kiedy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Nie można zapomnać, że nadal punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. To wszystko sprawia, że jedynie gracze mogą obstawiać poprzez internet.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button