Bukmacher STS rozdaje bonusy dla typerów US OPEN

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom z okazji US Open oferuje graczom bukmacher STS. Wystarczy obstawiać mecze z wspomnianej kategorii, aby liczyć na darmowe środki i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Bukmacher STS rozdaje bonusy dla typerów US OPEN
Gwarantowane 100 PLN na US OPEN od bukmachera STS

Gwarantowane 100 PLN na US OPEN od bukmachera STS

A śmiało trzeba powiedzieć, że pojedynków w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, bo przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Fokina – Fucsovics, Hurkacz – Iwaszka, Isner – Rune, Świątek – Stephens.

Natomiast każdy typer za obstawianie spotkań z US OPEN może liczyć na gwarantowaną kasę od bukmachera STS w ramach promocji „Ekstra 100 PLN na US OPEN”, a jest ona dostępna wyłącznie do 4 września do godziny 23:59. Jednak trzeba mieć na uwadze, aby do tej oferty dołączyć na stronie www.STS.pl

Bonus do 100 PLN na US OPEN

Promocja „Ekstra 100 PLN na US OPEN” polega na obstawieniu meczy z ostatniego w tym roku turnieju wielkoszlemowego. Bukmacher STS kwalifikuje kupony zarówno SOLO, ale i też AKO o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.50.

Trzeba mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym koniecznie musi znajdować się co najmniej jeden typ pochodzący z oferty na US OPEN, który może być z ofert przedmeczowej, ale i „na żywo” o kursie łącznym nie mniejszym niż 1.50.

sts nowy kod promocyjny
STS kod promocyjny na start. 1640 PLN dla typerów od najlepszego bukmachera!

Warto jest dodać, że za obstawianie meczy gracz może liczyć na dodatkowe środki, które są przyznane wyłącznie od łącznej kwoty zagranych kuponów:

  • Obrót 50 PLN = 10 PLN
  • Obrót 500 PLN = 100 PLN

Dodać trzeba również, że wliczają się do obrotu kupony zarówno wygrane, ale i też przegrane.

Nowy kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS na sam start oferuje graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to gracze na sam początek mogą otrzymać premie za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć użytkownik to nawet 1500 PLN.

Nie można również zapominać o tym, że pierwsze zakłady z kategorii zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Istotne jest to, aby dokonać aktywacji powyższych bonusów. A zrobić to można w niezwykle proste sposób. Dokładnie mówiąc poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces zajmie zaledwie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button