Prezent 100 zł od STS za obstawienie meczy

Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów, którzy typują piłkę nożną. Na konto każdego typera może trafić extra nawet 100 PLN.

Prezent 100 zł od STS za obstawienie meczy
Bonusy od bukmahcera STS za obstawienie meczy. Extra 100 PLN

Bonusy od bukmachera STS za obstawienie meczy. Extra 100 PLN

A śmiało trzeba powiedzieć, że ciekawych konfrontacji w najbliższym czasie nie zabraknie, bo dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Villarreal – Liverpool, Real Madryt – Manchester City, Roma – Leicester, Marsylia – Feyenoord.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Obstaw i odbierz do 100 PLN” koniecznie musi do niej dołączyć i to przed zagraniem kuponu. A dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

Poza tym trzeba mieć na uwadze, że wspomniana akcja jest aktywna graczom wyłącznie do 5 maja do godziny 23:59.

Gwarantowane 100 PLN od STS

Zadaniem graczy w promocji „Obstaw i odbierz do 100 PLN” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, który to będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie dot. finału Pucharu Polski, półfinałów Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji w piłce nożnej
  • kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50
  • stawka minimalna to 20 PLN
Prezent 100 zł od STS za obstawienie meczy
Bonus bez depozytu w Superbet

Za każdy zagrany pierwszy kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma premię o wartości 50% stawki. Najwyższa wartość, jaką może liczyć każdy typer to 100 PLN. Bukmacher STS opinie typerów ma tak dobre, że plasuje go w czołówce najlepszych buków w Polsce.

Bonus za depozyt w STS:

Wszyscy nowi użytkownicy mogą liczyć na extra bonusy na sam start u bukmachera STS. Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji bonusów za trzy pierwsze bonusy.

A w dodatku to nie wszystko. Pierwszy zakład u bukmachera jest objęty Cashbackiem, gdzie to za przegrany kupon każdy z typerów może liczyć na zwrot stawki do 100 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button