Jak zacząć z zakładami na piłkę nożną? – Poradnik bukmacherski

Dla wielu osób zakłady bukmacherskie na piłkę nożną to prawdziwa terra incognita, dlatego iż każdy prawdopodobnie o nich słyszał, ale tylko wąskie grono wie, o co chodzi. Jednakże dzisiaj zamierzamy rozwiać te wszystkie wątpliwości, dlatego też przedstawiamy ci artykuł o tym, jak zacząć bawić się z zakładami na piłkę nożną!

Jak zacząć z zakładami na piłkę nożną? – Poradnik bukmacherski
Jak zacząć z zakładami na piłkę nożną? – Poradnik bukmacherski

Rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy obstawianiu piłki nożnej

Nie da się ukryć, że aby zacząć obstawiać piłkę nożną, trzeba się skupić na kilku rzeczach. Przede wszystkim musisz nauczyć się zauważać nawet najmniejsze rzeczy, które mogą się wydarzyć na murawie (oraz poza nią). Na przykład przed postawieniem kuponu ważne jest sprawdzenie tego, którzy gracze nie nadają się do gry. Znając aktualną sytuację z koronawirusem, może zdarzyć się nawet tak, że cały mecz się nie odbędzie, z powodu zarażenia jednego zawodnika koronawirusem. Oczywiście drużyny najlepiej spisują się grając najsilniejszym składem. Jeśli jednak niektórzy kluczowi gracze zostaną kontuzjowani, gra całej drużyny zmieni się dramatycznie. Jeśli nie wiemy, czy któryś z nich może pojawić się na spotkaniu, warto poczekać na pojawienie się składu startowego. W większości przypadków taki skład pojawia się godzinę przed rozgrywką.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę przy wyborze bukmachera?

Po pierwsze, na rankingi bukmacherów. Jeśli znajdziesz odpowiednie strony, które są renomowanymi źródłami informacji o zakładach bukmacherskich, to one pomogą ci wybrać najlepszą firmę bukmacherską. Dzięki czemuś takiemu jak ranking bukmacherów możesz mieć pewność, że wybrany bukmacher spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i pozwala nam na osiąganie najwyższych wypłat. Wybierając odpowiedniego dla nas bukmachera powinniśmy również zwrócić uwagę na dostępność języka polskiego. W porównaniu ze wsparciem tylko po angielsku, graczom którzy nie znają tego języka będzie o wiele łatwiej dogadać się z przedstawicielami firmy w zrozumiały sposób.

Pamiętaj!

Graj tylko na tych zdarzeniach, o których wiesz możliwie jak najwięcej. Nie o których nigdy nie słyszeliśmy, najważniejsze jest to, żeby nie grać na wszystkich meczach z danego turnieju, ponieważ to doprowadzi cię tylko do bankructwa. Dodatkowo, myślenie o tym, że możesz uzyskać stały dochód na zakładach bukmacherskich – to chyba jeden z najczęstszych celów stawianych przez graczy. Jednocześnie jest to jedne z najgłupszych założeń – ponieważ u bukmachera w 99% przypadków nie da się wygrywać przez cały czas. Dlatego też zdecydowanie lepiej będzie, jeśli zakłady bukmacherskie będziesz traktował jako zabawę, a nie sposób na zarobek. W tym przypadku w razie przegranej, rozczarowanie nie będzie aż tak wielkie, jak przy myśleniu, że możesz zarabiać na tym ogromne sumy co miesiąc.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button