Jak najlepiej typować piłkę nożną u bukmachera? – poradnik eksperta

Obstawianie piłki nożnej to ciekawy ,,biznes” – jednakże jeśli pasjonujemy się piłką nożną, i chcemy przy okazji trochę zarobić – to musimy mieć też trochę wiedzy na temat zakładów bukmacherskich. Bez tego raczej daleko nie zajedziemy.

Jak najlepiej typować piłkę nożną u bukmachera? – poradnik eksperta
Jak najlepiej typować piłkę nożną u bukmachera? – poradnik eksperta

Czego nie robić, jeśli dopiero zaczynamy obstawiać?

Początkujący gracze zakładów bukmacherskich zazwyczaj obstawiają te zakłady, których są w stu procentach pewni. Poniekąd jest to dobra decyzja, ale również nie, z racji tego, że nie podejmują przy tym dosłownie żadnego ryzyka. A tak naprawdę zakłady bukmacherskie są stworzone wokoło tego, że właśnie ryzyko w nich występuje. Jeśli jednak o ryzyko chodzi – to dużą rolę odgrywa tu stereotyp uzależnionego od gier losowych gracza, pogrążonego w długach dlatego też często większość początkujących typerów po prostu rezygnuje po pierwszym bądź drugim zakładzie. Jeżeli więc chcemy zacząć przygodę z obstawianiem rozgrywek u bukmacherów, warto odpowiednio przygotować się mentalnie na ryzyko emocjonalne (i finansowe) związane z zakładami bukmacherskimi.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

No ale przejdźmy dalej z tematem. Tak jak i w innych dyscyplinach, również i w piłce nożnej każde zdarzenie, które chcemy obstawić musi być przez nas dobrze przeanalizowane. Taka czynność na pewno zwiększa nasze szanse na osiągnięcie zysku. Dlatego do obstawiania piłki nożnej w zakładach bukmacherskich potrzeba odpowiednich i sprawdzonych źródeł wiedzy. Na szczęście, z racji tego że piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, a w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma większego kłopotu z wyszukaniem potrzebnych nam informacji. Podstawowym błędem typerów jest niechęć do podejmowania ryzyka – polega to na tym, że wolimy uniknąć potencjalnej przegranej niż mieć szansę na wygraną. Obecność takich czynników jak szczęścia czy losowości w zakładach sportowych oznacza, że nawet najlepsi ludzie od analizy sportowej mogą się czasem pomylić.

Nigdy nie obstawiaj tego – o czym wiesz za mało

Pamiętaj, aby nie obstawiać spotkań piłkarskich – o których wiesz za mało. Nie typuj zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać przysłowiowej ,,ręki na pulsie”. Sprawdzaj aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli utraty przez nas naszych pieniędzy. Najważniejsze jednak jest to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, z tego powodu że porażka będzie wtedy mniej druzgocąca.

Pamiętaj o rozsądku przy typowaniu piłki nożnej!

Obstawianie piłki nożnej może być dla ciebie albo bardzo łatwe, przyjemne oraz korzystne finansowo, lub też mozolne, denerwujące i stratne. Jedynie od ciebie zależy, czy odpowiednio się przygotujesz do typowania wyników, czy zgromadzisz potrzebną wiedzę oraz doświadczenie aby w końcu pokonać firmy bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button