Fortuna bonus powitalny 2230 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać łączny bonus o wartości 2230 PLN.

Fortuna bonus powitalny 2230 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Fortuna kod promocyjny 2020

Fortuna kod promocyjny 2020

Należy podkreślić, że w skład pakietu powitalnego wchodzą bonus za rejestracje bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN, premię za depozyt do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Warunek podstawowy, jaki trzeba spełnić jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Założenie konta graczowi zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Bonus bez wpłaty własnej na start:

Warto wiedzieć, że chcąc skorzystać z pakietu powitalnego obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas za założenie konta użytkownik otrzyma darmowe 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Premia 100% za depozyt:

Użytkownik, który dokonał swojego pierwszego depozytu na zakłady bukmacherskie Fortuna otrzyma dodatkowe środki. Wysokość otrzymanego bonusu uzależnionego bonusu wynika wyłącznie z tego, jaka kwota została wpłacona:

Przykład: Gracz wpłacił na swoje konto bukmacherskie 1100 PLN. W prezencie od bukmachera STS typer otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto każdego gracza to nawet 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN:

Typer, który dokona depozytu będzie mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka. A Cashbackiem są objęte zarówno kupony SOLO, AKO, ale i MAXIKOMBI.

Jeśli kupon okaże się wygrany, to super. Cała wygrana trafi na konto typera. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna kwota zwrotu to 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button