Obstawiaj mecze i zgarniaj bonusy. Extra premia na KSW od STS

Po dłuższej przerwie wracamy z emocjami związanymi z KSW. Już w najbliższą sobotę, tj. 11 lipca zostanie rozegrana kolejna impreza mieszanych sztuk walki. Przed nami chociażby konfrontacje pomiędzy Gamrotem z Parke. Bukmacher STS na tą okazję przygotował promocję, w której użytkownicy poza wygraną mogą otrzymać dodatkowe środki. A mianowicie o wartości 50 PLN.

Obstawiaj mecze i zgarniaj bonusy. Extra premia na KSW od STS
50 PLN dla graczy na KSW

50 PLN dla graczy na KSW

Nie da się ukryć, że na ten moment czekał każdy fan konfrontacji sztuk walk w Polsce. Śmiało można powiedzieć, że emocji w środowy wieczór nie zabraknie. Tym bardziej, że przed nami chociażby, takie walki, jak Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev, czy wspomniana walka pomiędzy Gamrotem z Parke.

Masz zamiar typować tą galę? Jak tak to niewątpliwie warto skorzystać z oferty bukmachera STS, który to w swojej ofercie posiada akcję „Ekstra 50 PLN na KSW”. W ramach tej oferty wystarczy zagrać zakład AKO, aby poza wygraną otrzymać dodatkowe środki.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty obowiązkowo musi do niej dołączyć poprzez wejście na stronę www.STS.pl i następnie kliknięcie w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Ekstra 50 PLN na KSW”.

Promocja dla graczy na KSW 53.

W ramach wspomnianej oferty kwalifikują się jedynie zakład AKO zagrane za minimum 20 PLN z kursem łącznym nie mniejszy 1.85.

Wymagane jest przez bukmachera STS to, że na zakładzie musi znajdować się co najmniej jeden typ z gali KSW 53. Jednak warto wiedzieć że pozostałe zdarzenia mogą pochodzić z innych dyscyplin, jakie są dostępne u wspomnianego operatora.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Istotne w wszystkim jest to, że wszystkie typy muszą zostać rozliczone najpóźniej do 12. lipca do godz. 03:00.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują mecze to poza wygraną gotówką otrzymają extra środki. Na ich konto trafi bonus wartości 50% wpłaty. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto użytkowników to 50 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Legalny Bukmacher STS online wszystkim użytkownikom oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to gracze mogą otrzymać extra środki na sam start. Łączny bonus, jaki może trafić na konto użytkownika to nawet 1229 PLN:

  • pewne 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanego pierwszego depozytu do 1200 PLN

Pamiętaj. Jeśli chcesz skorzystać z pakietu powitalnego koniecznie musi wpisać w formularzu rejestracyjnym hasło promocyjne —>> BETONLINE. Nadmienić jest koniecznie trzeba to, że jest to jedyna opcja, aby to zrobić.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą chociażby skorzystać z nowości, czyli usługi Betgames. Dostępne są tam chociażby takie gry, jak poker online, w którą gracze mogą grać legalne i to za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button