Obstawiaj mecze i zgarniaj bonusy. Extra premia na KSW od STS

Po dłuższej przerwie wracamy z emocjami związanymi z KSW. Już w najbliższą sobotę, tj. 11 lipca zostanie rozegrana kolejna impreza mieszanych sztuk walki. Przed nami chociażby konfrontacje pomiędzy Gamrotem z Parke. Bukmacher STS na tą okazję przygotował promocję, w której użytkownicy poza wygraną mogą otrzymać dodatkowe środki. A mianowicie o wartości 50 PLN.

50 PLN dla graczy na KSW

50 PLN dla graczy na KSW

Nie da się ukryć, że na ten moment czekał każdy fan konfrontacji sztuk walk w Polsce. Śmiało można powiedzieć, że emocji w środowy wieczór nie zabraknie. Tym bardziej, że przed nami chociażby, takie walki, jak Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev, czy wspomniana walka pomiędzy Gamrotem z Parke.

Masz zamiar typować tą galę? Jak tak to niewątpliwie warto skorzystać z oferty bukmachera STS, który to w swojej ofercie posiada akcję „Ekstra 50 PLN na KSW”. W ramach tej oferty wystarczy zagrać zakład AKO, aby poza wygraną otrzymać dodatkowe środki.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty obowiązkowo musi do niej dołączyć poprzez wejście na stronę www.STS.pl i następnie kliknięcie w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Ekstra 50 PLN na KSW”.

Promocja dla graczy na KSW 53.

W ramach wspomnianej oferty kwalifikują się jedynie zakład AKO zagrane za minimum 20 PLN z kursem łącznym nie mniejszy 1.85.

Wymagane jest przez bukmachera STS to, że na zakładzie musi znajdować się co najmniej jeden typ z gali KSW 53. Jednak warto wiedzieć że pozostałe zdarzenia mogą pochodzić z innych dyscyplin, jakie są dostępne u wspomnianego operatora.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Istotne w wszystkim jest to, że wszystkie typy muszą zostać rozliczone najpóźniej do 12. lipca do godz. 03:00.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują mecze to poza wygraną gotówką otrzymają extra środki. Na ich konto trafi bonus wartości 50% wpłaty. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto użytkowników to 50 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Legalny Bukmacher STS online wszystkim użytkownikom oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to gracze mogą otrzymać extra środki na sam start. Łączny bonus, jaki może trafić na konto użytkownika to nawet 1229 PLN:

  • pewne 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanego pierwszego depozytu do 1200 PLN

Pamiętaj. Jeśli chcesz skorzystać z pakietu powitalnego koniecznie musi wpisać w formularzu rejestracyjnym hasło promocyjne —>> BETONLINE. Nadmienić jest koniecznie trzeba to, że jest to jedyna opcja, aby to zrobić.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą chociażby skorzystać z nowości, czyli usługi Betgames. Dostępne są tam chociażby takie gry, jak poker online, w którą gracze mogą grać legalne i to za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button