Typuj mecz Albania – Polska i wygrywaj więcej od STS.

Czas na mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022. Natomiast bukmacher STS nagradza wszystkich swoich graczy za poprawnie wytypowanie meczu Albania – Polska. Na konto każdego gracza może trafić nawet 200 PLN.

Typuj mecz Albania - Polska i wygrywaj więcej od STS.
Gwarantowane 200 PLN od STS na mecz Albania – Polska

Gwarantowane 200 PLN od STS na mecz Albania – Polska

Przed nami niezwykle emocjonujące spotkanie pomiędzy Albanią z Polską. Przegrany tego spotkania niewątpliwie skomplikuje sobie sytuację w kontekście awansu do MŚ. To wszystko sprawia, że będzie to zacięty pojedynek.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Wygrywaj więcej w STS”, która to aktywna jest wyłącznie do 12 października do godziny 20:45. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Extra 200 PLN dla graczy

Zadaniem graczy w promocji „Wygrywaj więcej w STS” jest zawarcie kuponu SOLO, tzw. pojedynczego, na którym to musi znajdować się typ na dokładny wynik meczu pomiędzy Albanią, a Polską w ramach eliminacji do MŚ 2022 w piłce nożnej.

Typuj mecz Albania - Polska i wygrywaj więcej od STS.
Bonus bez depozytu w Superbet

Gracz, który poprawnie wytypuje te spotkanie to oprócz wygranej gotówki otrzyma dodatkową kasę. A dokładnie mówiąc otrzyma bonus o wartości pięciokrotnie stawki do 200 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać łączną premię o wartości 1229 PLN:

  • 29 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu
  • premię równowartości dokonenej wpłaty do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button