Czy w 2020 roku możemy grać już w pokera online legalnie?

Każdy, kto choć w najmniejszym stopniu interesował się grą w karcianki online wie, że z racji afery podsłuchowej przepisy dotyczące pokera zmieniły się diametralnie, przez co przez jakiś czas mogliśmy zapomnieć o tym, aby móc wygodnie usiąść sobie w domu i grać w pokera w internecie bez problemu. Naturalnie od czasu nowelizacji przepisów sporo się zmieniło, a niedawno pojawiła się nawet usługa, która złamała monopol państwa na gry online. O jaką usługę więc chodzi? Tego dowiecie się już za chwilę!

Czy w 2020 roku możemy grać już w pokera online legalnie?
Czy w 2020 roku możemy grać już w pokera online legalnie?

Betgames STS – czyli legalne granie w pokera online!

Usługa sts betgames weszła ,,na salony” 30 sierpnia 2019 roku, była to wolnorynkowa odpowiedź na próbę zmonopolizowania gier karcianych przez państwo, jednakże na szczęście znowu ktoś zdecydował się zagrać im na nosie. W usłudze betgames sts możemy zagrać w poker online bez depozytu, wojnę czy bakarata. Star-Typ-Sport zapowiedział jednak, że zamierza rozszerzyć swoją ofertę, wprowadzając z czasem nowe gry.  

Zasady gry w pokera w Betgames STS są takie same jak w Texas Hold’em Poker. (Podstawowa talia 52 kart, max 6 graczy, wygrywa najmocniejszy układ kart). Każdy z maksymalnie sześciu graczy na początek dostaje dwie zakryte karty, natomiast na stole w ostatecznym rozrachunku musi znaleźć się 5 kart wspólnych dla każdego z graczy. Celem gry w tym wypadku jest wytypowanie, który z sześciu graczy będzie miał najlepszy układ kart, ale o tym opowiemy wam już za moment.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Szerszy opis betgames sts

Wyodrębniona sekcja gier karcianych jest prosta a jedna gra w pokera trwa maksymalnie kilka minut. Do każdej z gier przypisany jest czat grupowy online, na którym swobodnie można dyskutować nad przebiegiem rozdania bądź pochwalić się tym co wygraliśmy. Co ciekawe, STS omija przepisy ponieważ nie oferuje gry w pokera online, tylko zakłady na (przykładowo) pokera. Wygląda to mniej więcej tak, że przebieg każdej gry kontroluje pani krupier. Przy okazji – co zrobić, aby wygrywać rozdania w pokerze częściej? – Tego dowiecie się w naszym następnym poradniku! Wróćmy jednak do betgames.

To ona zarządza kartami, wykładając bądź przygotowując je do kolejnego rozdania. W trakcie pojedynczej rozgrywki krupier opisuje co wydarzyło się na poszczególnym etapie oraz zwraca uwagę na chwile, w których gracz może postawić swój zakład.

Proste jest tu uwzględnienie tego, że my tylko przyglądamy się grze, oraz ,,gramy” poprzez obstawianie zakładów na karty, co czyni grę w pokera, bakarata czy wojnę w pełni legalną online. Dlaczego nie możemy swobodnie grać w pokera online?

To proste, ponieważ nasze państwo z powodu afery podsłuchowej w 2009 roku sprawiło, że prace nad aktualną modernizacją ustawy o grach losowych się przyśpieszyły, przez co w konsekwencji wszystkie usługi z grami online zostały wyrzucone z naszego kraju, a do tego poker uznano również za grę losową. Dopiero teraz firmy takie jak STS wymyślają alternatywy do państwowego monopolu, przez co takie kreatywne ominięcie przepisów jest jak najbardziej ,,w cenie” – ponieważ usługa betgames sts, mimo iż na rynku Polskim jest oferowana przez niecały rok, to z pewnością można tu stwierdzić, że zabrała sporo graczy od Total Casino.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button