Pewny zakład na LM i LE! Sprawdź bonus od bukmachera BetClic.

W związku z kolejnymi pojedynkami w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy legalny bukmacher BetClic przygotował promocję „Pewny zakład”. W ramach tej akcji operator zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus do 40 złotych.

Pewny zakład na LM i LE! Sprawdź bonus od bukmachera BetClic.
40 złotych dla każdego

40 złotych dla każdego

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja „Pewny zakład” dostępna jest typerom w dniach od 25 do 27 lutego do godz. 21:00. Swój udział trzeba zgłosić poprzez zapisanie się na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Pewny zakład”.

Należy mieć jednak na uwadze, że w ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie kupon AKO, na którym znajdują się wyłącznie zdarzenia z rozgrywek w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. W najbliższych dniach czekają, nas chociażby takie mecze, jak:

  • Real Madryt vs Manchester City
  • Lyon vs Juventus
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Na zakładzie muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka zakładu jest dowolna, ale istotne w tym wszystkim jest to, że zawarte kupony za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

Typer, którego zakład okazał się wygrany otrzyma całą gotówkę. Natomiast w przypadku jednego błędu gracz otrzyma zwrot stawki do 40 złotych.

Aktualny kod promocyjny w BetClic

Bukmacher BetClic online oferuje każdemu nowemu graczowi bonus na start w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka do 550 złotych. Ta forma promocyjna będzie aktywna jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne „KOD550” podczas zakładania konta.

Wówczas jak zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera, zaś w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button