Czego NIE robić, kiedy typujemy mecze online?

Na internecie jest wiele poradników które pokazują nam jak typować zakłady u bukmachera, jednakże bardzo niewiele jest takich, które zwraca nam uwagę na błędy, a niestety przysłowie ,,mądry Polak po szkodzie” nigdy nie przestanie obowiązywać. Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla was poradnik, który przybliży wam to, czego nie powinniście robić, typując mecze online.

Czego NIE robić, kiedy typujemy mecze online?
Czego NIE robić, kiedy typujemy mecze online?

Nie istnieje gracz, który by nie przegrał z bukmacherem

Wśród graczy zakładów na sport istnieje mit o legendarnym graczu, który nigdy nie przegrywa. Naturalnie i z całą pewnością są to bzdury, wszyscy przegrywają, ale ten mit wziął się z tego położenia, że większość graczy nie może przyjąć do wiadomości tego, że przegrali – i reagują gniewem bądź też w inny – negatywny sposób. Mądry gracz wyciąga wnioski z przegranej, i stara się w przyszłości zapobiec popełnianiu tych samych błędów.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Strach przed porażką

Strach przed przegranym kuponem to jeden z największych błędów, jakie można popełnić obstawiając zakłady na mecze online. Z powodu tego strachu niewielu graczy podejmuje ryzyko potencjalnej wygranej w obawie przed przerżnięciem swojego zakładu. Gdy złapie nas takie myślenie, to trzeba się po prostu opamiętać – w innym wypadku dalej będziemy popełniać ten sam błąd – a za to możemy naprawdę drogo zapłacić.

Zły dobór bukmachera

Obecnie na polskim rynku działa ponad 18 legalnych firm bukmacherskich, oferujących zakłady na kupony z różnych dziedzin, takich jak piłka nożna czy inne bardzo popularne sporty. Niektórzy nawet zakładają się ze swoimi graczami o takie wydarzenia, jak to, kiedy skończy się COVID-19. W tym przypadku błędem większości graczy jest nie sprawdzanie aktualnych ofert promocyjnych bukmacherów na rynku, co prowadzi do ignorowania ciekawych bonusów, takich jak darmowe zakłady czy dodatkowe środki, na których można postawić zakłady i ewentualnie wygrać więcej pieniędzy.

Niemalże każda firma bukmacherska oferuje darmowe bonusy i promocje, co wydaje nam się bardzo atrakcyjne. Jednak niewiele osób zadaje sobie pytanie „Skąd się biorą te promocje?” W końcu pieniądze nie spadną z nieba, co jest całkowicie poprawne. No cóż, bukmacher musi w jakiś sposób te pieniądze odzyskać, więc po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy bukmacher zwiększył swoje zyski, co ma ogromny wpływ na nasze szanse stawiania na tych bukmacherów.

Obstawianie meczy online u nielegalnych bukmacherów

Kolejnym bardzo niebezpiecznym błędem popełnianym przez niedbałych graczy jest stawianie na znane, a nawet nielegalne firmy. Jest to niebezpieczne, ponieważ ryzykujemy nie tylko, że po wygranej firma ograniczy nam dostęp do konta lub nie zapłaci nam, ale (jeśli firma działa nielegalnie) możemy napotkać problemy prawne, ponieważ jest to prawie pewne Jednak ze względu na nieprzestrzeganie prawa firma nie płaciła podatków – które teoretycznie to My powinniśmy zapłacić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button