Bukmacher Betclic rozdaje gotowkę. 60 PLN PLN za obstawienie meczy

Bukmacher Betclic w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Misja Sport”. Wystarczy obstawiać zakłady, aby oprócz wgranej otrzymać dodatkowe środki. Każdy gracz w ramach wspomnianej oferty może liczyć na darmowe 60 PLN.

Bukmacher Betclic rozdaje gotowkę. 60 PLN PLN za obstawienie meczy
Dodatkowe 60 PLN PLN za typowanie meczy

Dodatkowe 60 PLN PLN za typowanie meczy

Można powiedzieć, że po „zawieszeniu” większości dyscyplin wracamy z rozgrywkami na dobre. Przede wszystkim ma to miejsce w piłce nożnej, bowiem w większości lig toczą się mecze, m.in. Premier League, Serie A, Bundeslidze, czy też LaLidze.

Legalny bukmacher w Polsce Betclic online wychodzi na przeciw swoim typerom i oferuje akcję „Misja Sport”, która dostępna jest w dniach od 24 czerwca od godz. 08:00 do 28 czerwca do godz. 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Należy to zrobić poprzez wykonanie dwóch prostych kroków. Wejść na stronę www.Betclic.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Dołącz’ znajduje się on w zakładce promocyjnej „Misja Sport”.

Extra kasa dla graczy za typowanie meczy:

Następnie pozostaje już obstawienie meczy. W ofercie „Misja Sport” bukmacher Betclic dopuszcza zakłady SOLO, ale i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimalny kurs zdarzenia to 1.50
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej i „na żywo”
  • stawka minimalna kuponu to 20 PLN
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Graczom, który uda się trafić co najmniej trzy zakłady, które spełniają powyższe warunki promocji to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na darmowe środki. A mianowicie extra premię o wartości 60 PLN.

Betclic kod promocyjny na 550 PLN

Gracz, który wpisze kod promocyjny w czasie zakłada konta u bukmachera Betclic –>> KOD550 może liczyć na dowolny zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiodą to w zamian typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownicy, którzy posiadają już konto u tego operatora mogą natomiast skorzystać chociażby z promocji „Betclic Liga„. W zamian za obstawianie meczy, gracze mogą otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dostępna jest użytkownikom również Betclic TV. Dostępne są tam wydarzenia sportowe „na żywo” i to bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button