Bonus powitalny u legalnego bukmachera Superbet na start

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim nowym graczom oferuje legalny bukmacher Superbet. Na sam start każdy gracz może liczyć na darmowe bonusy. I to bez wpisania żadnego kodu promocyjnego, czy też zgłaszania się po te środki. Nowy bukmacher Superbet oferuje graczom szereg atrakcyjnych promocji powitalnych.

584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet

584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet

Superbet to już dość dobrze w naszym kraju znana marka, najpierw można było obstawiać w punktach naziemnych, które są rozsiane po całej Polsce, a od 2 lat już gracze mają okazję typować zakłady przez internet. Superbet znany jest z wysokich kursów, bardzo ciekawych promocji i darmowych bonusów. Opinie o Superbet potwierdzają takze, że można u tego bukmachera obstawiać na duże stawki, co z pewnością ucieszy zawodowych typerów.

Dla nowych graczy, którzy dopiero rejestrują się w Superbet bukmacher przygotował tez ciekawe bonusy, o których piszemy poniżej. Na samym wstępie warto podkreślić, że w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • 34 PLN za rejestrację na stronie www.Superbet.pl w formie freebeta,
  • premię za depozyt do 50 PLN
  • 500 PLN zakład bez ryzyka
  • tydzień obstawiania bez ryzyka.

Bukmacher Superbet – rejestracja po darmowy bonus

Podstawowy krok, jaki musi wykonać każdy gracz zakładów online to rejestracja konta na stronie www.Superbet.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu i problemów bowiem trzeba tam podać wyłącznie swoje podstawowe dane. Oczywiście istnieje możliwość obstawiania przez aplikację mobilną Superbet, którą także można bezpłatnie pobrać ze strony bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Po rejestracji i wpłacie pierwszego depozytu na konto gracza trafi pewne 34 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze, że takie bonusy są bardzo rzadko w Polsce oferowane typerom, jedynie STS ma dla graczy podobną promocję. Warto pochwalić Superbet, że zdecydował się na taki bonus dla nowych graczy.

Superbet bonus 100% za depozyt:

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma premię jej równowartości. Maksymalnie może ona wynieść nawet 50 PLN. Najlepsze w tej promocji jest to, że bardzo łatwo ten bonus obrócić co jest szczególnie interesujące, gdyż większość bonusów (często wyższych) bardzo trudno obrócić i zwykle nie można je wypłacić. Superbet znów stanął na wysokości zadania.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Obstawienie bez ryzyka w Superbet. 500 PLN na start

Wszyscy nowi gracze mają jeszcze jeden powód do zadowolenia, gdyż obstawanie meczy u bukmachera Superbet mogą rozpocząć bez żadnego ryzyka i to nawet przez 7 dni.

Po tym okresie zostanie podliczona suma za przegrane zakłady i wspomniany operator przyzna premię jej równowartości do 500 PLN.


Bukmacher online Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button