Czego warto dowiedzieć się o zakładach bukmacherskich?

Aby wygrywać na zakładach bukmacherskich, powinniśmy cały czas poszerzać swoją wiedzę, ponieważ bez tego nie będziemy w stanie ograć bukmachera, przez co nasze typy nie będą udane, dlatego też dzisiaj prezentujemy wam ciekawe porady odnośnie bukmacherki – specjalnie dla was!

Czego warto dowiedzieć się o zakładach bukmacherskich?
Czego warto dowiedzieć się o zakładach bukmacherskich?

Coś dla nowych graczy

Jedno z pierwszych pytań, z którymi początkujący typer się spiera, to zapewne to, ile może wygrać na zakładach bukmacherskich. Dla nowych graczy, wysokość wygranej może wynieść maksymalnie nawet kilka tysięcy złotych. Najwyższe wygrane na zakładach bukmacherskich występowały oczywiście na zakładach AKO. Zakłady akumulowane popularne są ze względu na to, że istnieje dość niewielka szansa na wygraną, przez co kurs bazowy jest bardzo wysoki, lecz szansa na wygraną z takiego kuponu jest bardzo mała.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

W historii znane są jednak przypadki wygranych bardzo wysokich kursów. Przy niewielkiej inwestycji – szczęśliwcy zarobili naprawdę sporą ilość pieniędzy. Wysokość wygranej jest jednak uzależniona od wielu zmiennych, no ale czas opowiedzieć sobie o kursie. Kurs oznacza prawdopodobieństwo, z jaką bukmacher uważa że taki wynik będzie na danym wydarzeniu sportowym. Im niższy kurs, tym większa szansa na to, że prawdopodobnie taki będzie wynik. Im niższy kurs, tym niższa szansa, że to się wydarzy. Przejdźmy jeszcze na moment do marży bukmacherskiej, ponieważ jest to ważny temat, polega na tym, że jest to procent od danego zakładu, jaki bukmacher bierze dla siebie. Nie sądziliście chyba, że bukmacherzy będą oferować wam zakłady za darmo, czyż nie? Ale oprócz tego – ważne jest to, aby nie wybierać bukmacherów z wysoką marżą i poświęcić kilka chwil na znalezienie takiego, który ma tą marżę jak najniższą.

Każdy typer kiedyś przegrywa

Zakłady bukmacherskie są ustawione w ten sposób, aby to bukmacher zawsze wygrywał, podczas gdy gracze starają się to zmienić, wykorzystując pomyłki bukmachera. Zdobywanie kasy jest głównym celem grania na zakładach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że nie jest to zadanie łatwe. Aby postarać się nieco załagodzić te straty z początkujących typów, możemy skorzystać z tak zwanego freebetu bukmacherskiego, który pozwoli nam obstawiać za środki od bukmachera. Po raz kolejny – jeśli chcemy wygrywać – musimy najpierw nauczyć się pogodzić z porażką, ponieważ tak naprawdę nawet najlepsi typerzy czasami się mylą – i przegrywają z bukmacherami.

Nie obstawiaj zbyt dużo!

Dobry typer nigdy nie powinien stawiać więcej niż połowę tego co udało mu się wygrać na zakładach bukmacherskich. Naturalnie wielu z was zada teraz pytanie – no ale jak to? A no tak to, inwestowanie zarobionych pieniędzy z powrotem, zamiast roztrwonienie ich jest najlepszym co możemy zrobić. A wracając do tematu, zawsze lepiej jest wygrać trochę mniej, niż później biedować do wypłaty czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać z głową, a nie bez niej. Niektórzy jednak nie potrafią opanować żądzy, przez co właśnie obstawiają wszystko co mają. Na to właśnie z resztą czekają bukmacherzy, dlatego też najlepiej jest ćwiczyć swoje opanowanie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button