Profesjonalne typy bukmacherskie – jak szukać, gdzie znaleźć?

Interesując się tematem zakładów bukmacherskich nie sposób pominąć rozmaitą ilość witryn oferujących profesjonalne typy bukmacherskie. Nie da się ukryć, że zagłębiając się w tę dziedzinę można natknąć się na ogromną ilość typów, które z bukmacherskich profesjonalizmem mają niewiele wspólnego. Poszukując profesjonalnych typów bukmacherskich można zatem trafić na ogromną ilość błędnych, nieprofesjonalnych typów, które prędzej czy później mogą doprowadzić gracza do niebotycznych strat, będących efekt przeciwnym do zamierzonego – chodzi przecież o to, aby trafione typy bukmacherskie generowały zależne od stawki przychody.

profesjonalne typy bukmacherskie
Gdzie najlepsze profesjonalne typy bukmacherskie?

Aby odpowiednio klasyfikować jakość „typerów”, bo tym mianem określa się osoby oferujące typy bukmacherskie poszczególne serwisy wprowadziły kilka statystyk, wedle których osoby zainteresowane mogą określić skuteczność typów danego typera na płaszczyźnie danego okresu. Dzięki temu poszczególni typerzy są weryfikowani przez praktykę co w dalszej analizie pozwala na rzetelną ocenę poziomu profesjonalizmu typera.

Value bet – podstawa profesjonalnego typowania

Zanim przejdziemy do kwestii wyznaczników profesjonalnego typowania nie sposób pominąć najważniejszą kwestię zakładów bukmacherskich, czyli typów określanych z języka angielskiego jako value bet. Krótko mówiąc, jest to typ którego kurs jest znacznie wyższy niż prawdopodobieństwo wystąpienia, stąd ryzyko obstawienia jest proporcjonalne do opłacalności. Profesjonalne typy bukmacherskie muszą spełniać zasadę value, w przeciwnym razie nijak mają się do profesjonalizmu w obstawianiu. 

Analiza, intuicja, wiedza – charakterystyka profesjonalnych typów bukmacherskich

Aby określić typ bukmacherski mianem profesjonalnego należy uwzględnić trzy czynniki, które stanowią podstawę do właściwego typowania spotkań. Aby odpowiednio typować, należy uwzględniać trzy czynniki jakimi są:
analiza – pozwala ona rozpatrzeć wszelkie za i przeciw wobec konkretnego typu
wiedza – pozwala ona rozpatrywać wszelkie aspekty związane z danym zespołem, ligą, bądź wydarzeniem mającym swoje prawdopodobieństwo wystąpienia
intuicja – pozwala ona ukierunkować się na właściwy typ poprzez połączenie dwóch wyżej wymienionych czynników i dodanie do nich własnej inwencji.

„Najbardziej znanym serwisem, na którym możemy znaleźć naprawdę profesjonalne typy bukmacherskie to forum BetOnline. Najlepsi typerzy w Polsce tam podają swoje analizy, ich typ dnia ma na pewno ponad 70% skuteczności to jest świetnym wynikiem.”

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Przeprowadzenie odpowiedniej analizy powinno dzielić się na kilka czynników. Dajmy na to, że łatwo do głowy przychodzi pomysł obstawienia drużyny z pierwszej trójki w tabeli z drużyną zamykająca ranking. W tym przypadku kurs będzie jednak niezwykle niski, co wynika z czystej kalkulacji algorytmów u poszczególnych bukmacherów. Łatwo zatem wywnioskować, że typ ten nie może zostać określony jako value.

Zdarza się jednak, drużynę z góry tabeli wkrótce czeka mecz o stawkę np. w pucharach europejskich, zaś drużyna ostatnia w tabeli musi walczyć o każdy punkt celem utrzymania w danej lidze.Tutaj sprawdza się odpowiednia analiza, która pozwoli przewidzieć np. jedną bramkę dla „słabszej” drużyny, gdzie możemy być niemal pewni że wysokość kursu kilkukrotnie przewyższy kurs na zwycięstwo faworyta, a nawet remis, który dla większości będzie niespodzianką, a dla dobrze funkcjonującego, profesjonalnego typera będzie zdarzeniem wartym zagrania za jedną, a nawet kilka jednostek.


Do odpowiedniej analizy niezbędna jest więc zatem wiedza, która pozwala matematycznie wyliczyć szansę na wystąpienie trudniejszego do przewidzenia zdarzenia, co w połączeniu z trzecim aspektem – intuicją – pozwala trafić na prawdę wysokie kursy. 

Profesjonalne typy bukmacherskie w praktyce

Profesjonalizm w typowaniu możemy określić przede wszystkim za pomocą statystyk konkretnego typera. Nierzadko jednak zdarza się, że wielu typerów liczących na łut szczęścia trafia na prawdę wysokie kursy, co jest kroplą w morzu przegranych.

Finalizując, profesjonalnym typerem jest ten, kto niekoniecznie zalicza astronomiczne zyski, ale generuje przychód ciągły w oparciu o odpowiednie podejście do zakładów bukmacherskich, właściwe stawkowanie zakładów i przede wszystkim typy value.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button