Podstawowe informacje o zakładach online – poradnik od eksperta

To zrozumiałe, że każdy kiedyś zaczynał, jednakże wiele poradników bukmacherskich tak naprawdę nie jest ani treściwych, ani tak naprawdę nie zawiera zbyt wiele pożytecznych informacji, które mogą przydać się początkującemu typerowi. Dlatego też dziś przedstawimy ci kilka porad, które mogą ci pomóc zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie.

Podstawowe informacje o zakładach online – poradnik od eksperta
Podstawowe informacje o zakładach online – poradnik od eksperta

Zacznijmy od początków

Wielu graczy nie zdaje sobie sprawy, że historia zakładów sportowych sięga XVIII w. To co prawda wiele lat, ale to przecież ludzka natura zawsze miała ciągoty do gier losowych. Od najdawniejszych czasów niektóre źródła uważały, że gry losowe są częścią ludzkiego instynktu – gry na pieniądze lub wartościowe rzeczy – a to wszystko o zakład. W końcu każdy chce się wzbogacić przy jak najmniejszym wysiłku, prawda? Loteria czy zakłady bukmacherskie nie jest wynalazkiem naszych czasów, ale wróćmy do samego bukmachera, bo na koniec chcesz nauczyć się obstawiać, a nie tylko czytać historię gier losowych, prawda?

Zakłady

Każdy początkujący gracz powinien mieć świadomość, że jego zakład składa się z trzech elementów: kwoty, którą możemy stracić (czyli zakładu), prawdopodobieństwa wygranej – kursy i możliwej wygranej (czyli zwrotu). Potencjalny zysk jest bardzo łatwy do obliczenia: po prostu pomnóż swój kapitał przez kurs. Oczywiście, jeśli wydaje się to takie proste, i wystarczy by zacząć obstawiać i iść dalej, prawda? Cóż, nie spiesz się, bo pierwsza zasada ogrywania bukmachera brzmi – nie przesadzaj. Może się to wydawać proste, ale musisz pamiętać, że firmy te obstawiają od wielu lat i dopiero zaczynasz, co utrudnia ci nawet start. Zapewniamy jednak, że z czasem nauczysz się, jak wygrywać u bukmacherów.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Zakłady online

Naturalnie zakłady bukmacherskie możesz obstawiać w dwojaki sposób – albo u legalnego bukmachera poprzez internet, lub też w stacjonarnych punktach bukmacherskich – choć tak naprawdę ta druga opcja jest obecnie niezbyt preferowana, z racji obecnej pandemii koronawirusa. Nie da się ukryć, że ciężko będzie ci obstawiać w ,,ziemniakach”, ponieważ z powodu pandemii bardzo ciężko teraz będzie znaleźć jakiś otwarty punkt bukmacherski, nie mówiąc już o tym, że prawdopodobnie czeka nas powtórka z kwietnia, co może równać się temu, że będziemy skazani na obstawianie zakładów tylko i wyłącznie przez internet?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest obstawiać przez internet?

Otóż większość osób uważa, że tak. Naturalnie główną zaletą obstawiania przez internet jest to, że nie musimy nigdzie wychodzić, oraz jeśli uda nam już się wygrać, to wypłata trafia niemalże od razu na nasze konto. Kolejnym plusem są bonusy bukmacherskie, które nawet od samego początku bukmacherzy oferują nowym, potencjalnym typerom. Tak naprawdę tylko od ciebie zależy, czy będziesz chciał spróbować tej drogi obstawiania, czy też nie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button