Bonus na tenis w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?

Bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie spotkań tenisowych. Typerzy poza wygraną mogą liczyć na dodatkowe środki o wartości 40 PLN w ramach akcji „Misja tenis”.

Bonus na tenis w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?
Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic

Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic

Warunki wspomnianej akcji są bardzo proste. Wystarczy obstawiać dowolne zdarzenia z tenisa, aby liczyć na dodatkową gotówkę. A trzeba powiedzieć, że jest na pewno co typować, ponieważ aktualnie są rozgrywane mecze w Paryżu, Eckental, czy Parmie.

Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji „Misja tenis” musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta dostępna jest wszystkim graczom do 8 listopada do godziny 23:59.

Pewne 40 PLN dla typerów za obstawienie tenisa:

Bukmacher Betclic w promocji „Misja tenis” dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia. Wszystkie typy muszą być z tenisa. Jednak nie ma znaczenia,z jakich rozgrywek.

Typy mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo. Istotne jest to, aby kurs całkowity nie był mniejszy iż 3.00, zaś stawka musi wynosić minimum 20 PLN.

betfan bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – bonus bez ryzyka

Gracze, których minimum dwa kupony okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma 40 PLN. Środki bonusowe znajdą się na kontach gracza najpóźniej w dniu 9 października.

Bonus do 550 PLN dla typerów na start w Betclic PL

Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez ryzyka do 550 PLN. Chcesz skorzystać z Cashbacka? Jeśli, tak to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne,

Wówczas, jak pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Gracz otrzyma całą kwotę. W przypadku przegranej,typer będzie mógł liczyć na zwrot całej kwoty, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button