Zwrot stawki za przegrany kupon od Betclic

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim typerom piłki nożnej przygotował bukmacher Betlic Polska. Bowiem w razie przegranej mogą liczyć na zwrot całej stawki.

Zwrot stawki za przegrany kupon od Betclic
Pewny Zakład do 40 PLN w Betclic

Pewny Zakład do 40 PLN w Betclic

Trzeba przyznać, że oferta bukmachera Betclic na piłkę nożną jest bardzo bogata i każdy z typerów coś dla siebie znajdzie. Tym bardziej, że przed nami mecze w czołowych ligach, jak Premier League, LaLiga, Bundesliga, cczy też Serie A.

Użytkownik, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Oferta „Pewny zakład” aktywna jest graczom do 24 stycznia do godziny 23:59.

40 PLN na piłkę nożna w Betclic

Legalny bukmacher Betclic Polska w ramach oferty „Pewny zakład” kwalifikuje wyłącznie kupony AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 4.00. Istotne w tym wszystkim jest to, żeby na kuponie znajdowało się minimum pięć zdarzeń. Wszystkie muszą pochodzić z piłki nożnej, które mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Jeśli, jeden z typów okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot stawki, który może wynieść do 50 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu nowemu użytkowników na start bezpieczny zakład. Cashback będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym,

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki. Bowiem wówczas będzie mógł liczyć typer na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button