Polskie zakłady bukmacherskie PZBuk

Bukmacher PZBuk to jedna z najkrócej istniejących firm bukmacherskich w naszym kraju. Legalne świadczenie swoich usług w Polsce rozpoczęła ona w połowie ubiegłego roku dzięki licencji otrzymanej od Ministerstwa Finansów. Licencja z MF uprawnia bukmacherów do legalnego prowadzenia działalności na terenie Polski oraz obsługiwania zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci internetowej. Bukmacher PZBuk to firma należąca do europejskiego konsorcjum o nazwie Cherry Online Polska sp. z o.o., która swoją siedzibę prowadzi w Warszawie. 

bukmacher pzbuk opinie bonus
Polskie zakłady bukmacherskie PZBuk – Opinie, bonus, kod promocyjny

Serwis internetowy bukmachera PZBuk

Witrynę internetową bukmachera PZBuk można znaleźć pod adresem www.PZBuk.pl. Nawet laik po pierwszym wejściu na tę stronę może zaobserwować, że jest ona wykonana w sposób bardzo profesjonalny, jednak nie posiada wystrzałowej oprawy graficznej. Dzięki temu jest ona jednak bardzo przejrzysta i czytelna, zatem żaden z graczy nie będzie miał jakichkolwiek problemów z odszukaniem na niej interesujących go informacji. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Po lewej stronie w specjalnej ramce znajduje się standardowo lista dyscyplin oraz wydarzeń sportowych cieszących się w PZBuk największą popularnością. Na środku jest za to opis najważniejszych wydarzeń. Można tam również uzyskać dostęp do meczów rozgrywanych na żywo oraz spotkań zaplanowanych na najbliższy okres czasu. Po prawej stronie znajduje się jest ulokowany kupon online – można go postawić w dowolnie wybranym przez siebie momencie (zarówno w dzień jak i w nocy). Poniżej jest z kolei zlokalizowana lista drużyn, które sponsoruje ten bukmacher.

Bardzo mocno rzuca się w oczy jeden z elementów strony. Mowa tu o banerze w ramce, na którym widnieje napis „Zarejestruj się” – dzięki niemu każda osoba zainteresowana założeniem konta u tego bukmachera bez jakichkolwiek problemów będzie mogła to uczynić. 

cashback za darmo w betclic pl
Nowy bonus w Betclic – Cashback 550 PLN z kodem promocyjnym

Warto zaznaczyć, że strona przygotowana przez bukmachera PZBuk została wykonana na naprawdę przyzwoitym poziomie. Do jej atutów można zaliczyć przede wszystkim fakt, że jest ona niezwykle czytelna oraz intuicyjna.

Jak zarejestrować się w PZBuk?

Firma bukmacherska PZBuk od samego początku istnienia oferuje bardzo szybki proces rejestracji. Na czym to polega? Oznacza to, że na samym początku nie musimy podawać numeru swojego konta bankowego czy przesyłać skanu dowodu osobistego. W pierwszym etapie rejestracji należy podać tylko e-mail, nazwę użytkownika, hasło. Dopiero w drugim etapie podaje się numer naszego dokumentu tożsamości, adres oraz rok urodzenia.

Osoby posiadające kod bonusowy powinny go również na tym etapie wpisać w specjalne okienko. Po szybkim zarejestrowaniu się w PZBuk gracze mogą również otrzymać darmowy zakład opiewający na kwotę 60 złotych. Aby wypłacić środki zgromadzone na swoim koncie bukmacherskim, należy uzupełnić swoje dane takie jak skan dowodu osobistego czy numer konta bankowego.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Ile promocji ma bukmacher PZBuk?

W tej chwili liczba promocji, którą ma w swojej ofercie dla graczy bukmacher PZBuk, nie jest zbyt imponująca, na pewno mniejsza niż w Betclic czy Forbet. Sprawdźmy jednak, na co mogą liczyć nowo zarejestrowani użytkownicy u bukmachera PZBuk.

Darmowy zakład 60 złotych w PZBuk

W tej chwili darmowy zakład na 60 złotych to jedyna akcja promocyjna skierowana do nowo zarejestrowanych użytkowników tego bukmachera. By móc z niej skorzystać, należy oczywiście najpierw założyć u tego bukmachera konto. Potem trzeba zagrać zakład opiewający na kwotę minimum 50 złotych, którego kurs będzie wynosił minimum 2,0.

W ten sposób po następnym zalogowaniu w zakładce nazwanej „Darmowy zakład” będziemy mogli obstawić całkiem darmowy zakład wielokrotny na kwotę 60 złotych. Należy jednak pamiętać o tym, że kurs minimalny w przypadku tego darmowego zakładu również musi wynosić 2,0. Istotna informacja jest taka, że tym darmowym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button