STS cashback na Australian Open 2022 za darmo

Przed nami pierwszy w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy w tenisa, czyli Australian Open. Na tą okazje bukmacher STS przygotował ofertę promocyjną „Obstawiaj LIVE AO”, w której każdy z typerów może liczyć na mniejsze przegrane.

STS cashback na Australian Open 2022 za darmo
Pewne 50 PLN na Australian Open od STS

Pewne 50 PLN na Australian Open od STS

A śmiało trzeba powiedzieć, że emocji podczas Australian Open na pewno nie brakuje. W dodatku możemy oglądać występy naszych rodaków, jak Hurkacza, czy też Świątek, którzy mają spore szanse na osiągniecie dobrego rezultatu.

Natomiast bukmacher STS oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Obstawiaj LIVE AO”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 17 do 23 stycznia do godziny 23:59. Lecz gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonusy bukmacherskie na Australian Open

Legalny bukmacher STS online w promocji „Obstawiaj LIVE AO” dopuszcza zakłady zarówno pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe, na których musi koniecznie znajdować się minimum jeden typ po chociażby z oferty „LIVE” z Australian Open. Dodatkowo wymagane od typera jest to, aby kurs nie mniejszy niż 1.50.

cashback za darmo w betclic pl
Nowy bonus w Betclic – Cashback 550 PLN z kodem promocyjnym

W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 15% za każdy przegrany kupon. Łącznie na konto każdego użytkownika może wrócić 50 PLN. Dodatkowo w ramach promocji w STS bonus bez depozytu dostępny jest dla nowych graczy.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta i w formularzu wpiszą kod promocyjny —>> BETONLINE automatycznie dokonają aktywacji następującego pakietu powitalnego.

Już za samo założenie konta użytkownik otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto typera trafi premia 100% jej wartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button