STS – czy warto obstawiać u tego bukmachera?

STS to bardzo ciekawy i dość nietypowy bukmacher na Polskim rynku bukmacherskim. Co sprawia, że nie jest on taki jak reszta? A przede wszystkim to, że firma bukmacherska STS została założona w Polsce, a nie tak jak inne firmy, na Gibraltarze bądź Malcie. ,,Swoich” bukmacherów mamy niestety niewielu, dlatego też musimy o nich ,,dbać”. A czy warto obstawiać nasze zakłady u STS?

STS – czy warto obstawiać u tego bukmachera?
STS – czy warto obstawiać u tego bukmachera?

Zaraz opowiemy o STS – ale najpierw, czym są zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to zajęcie, gdzie obie strony próbują przewidzieć wynik danego wydarzenia (sportowego, społecznego – etc). Tego typu forma zarobienia pieniędzy jest bardzo często wybieranym sposobem na dodatkowe pieniądze. Jedną z polecanych opcji (po wpisaniu w wyszukiwarkę ,,sposoby na dorobienie) jest właśnie typowanie wyników na zakładach bukmacherskich. Wymagania są niewielkie: gracz musi mieć ukończone 18 lat, posiadać gotówkę, którą chce zacząć operować oraz najlepiej przynajmniej podstawową wiedzę w zakresie sportu. Oczywiście im większą świadomość odnośnie możliwości sportu którego obstawiamy (na przykład w piłce nożnej) posiada gracz tym większą ma szansę, że trafniej obstawi wynik meczu, a co za tym idzie – wzrasta szansa na wygraną.

Brzmi jak świetny sposób na dorobienie „kilku groszy” na przykład na dodatkowe wydatki, odłożenie pieniędzy na wakacje, remont, bądź cokolwiek czego w danej chwili potrzebujemy. Zakłady bukmacherskie stają się popularne, ponieważ siedząc przed monitorem komputera (lub telefonem) jesteśmy w stanie obstawiać zakłady bukmacherskie – i jeśli dopisze nam szczęście pomnażać ją. Brzmi atrakcyjnie, prawda? Lecz musimy jednak pamiętać, że nie wszystko złoto co się świeci, dlatego też na początku warto obstawiać niewielkie pieniądze, dopiero wraz ze stopniowym nabieraniem doświadczenia powinniśmy obstawiać wyższe kwoty, ponieważ jeśli zrobimy inaczej, możemy po prostu na tym się mocno ,,przejechać” – w końcu główne założenie zakładów bukmacherskich to właśnie ,,oskubywanie” graczy z ich pieniędzy.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Największy bukmacher w Polsce – STS

STS to największa firma bukmacherska w Polsce. W 2018 roku posiadała 47% udziału w rynku bukmacherskim w Polsce, co oznacza że jest po prostu największą firmą bukmacherską na naszym, Polskim rynku. Jeśli chodzi zaś o stronę STS, to możemy liczyć na przejrzysty interfejs, jeśli zaś chodzi o aplikację, to ułatwia ona sporo typowanie wyników i puszczanie kolejnych kuponów. Liczne formy bonusów dodatkowo zachęcają do korzystania z usług katowickiego bukmachera. Dodatkowe profity możemy tu dostać na start lub za częstotliwość gry. Dodatkowo STS mocno wspiera e-sport, a ich oferta bukmacherska w tej dyscyplinie jest najlepiej rozwinięta w Polsce. STS to bukmacher, który może się pochwalić długoletnią działalnością i, co za tym idzie, zaufaniem klientów. Firma ta jest marką samą w sobie i na pewno jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazw na tym polu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button