Zakłady sportowe na piłkę nożną – poradnik

Piłka nożna to intrygujący sport, na którym można sporo zarobić. W jaki sposób? – a obstawiając zakłady bukmacherskie właśnie. Z jednej strony jednak mówi się, że nie jest to trudne, ale z drugiej – żeby zrobić to dobrze, to trzeba mieć kilka rzeczy – o których opowiemy wam w naszym poradniku.

Zakłady sportowe na piłkę nożną – poradnik
Zakłady sportowe na piłkę nożną – poradnik

Doświadczenie sportowe – bez tego daleko nie zajedziemy

Doświadczenie sportowe – jest niezbędne do tego aby wygrywać pieniądze na zakładach bukmacherskich. Przy typowaniu zakładów bukmacherskich – powinniśmy albo oglądać i interesować się piłką nożną – albo też przez jakiś czas po prostu ją uprawiać. Daje nam to możliwość przewidzenia pewnych sytuacji na spotkaniach sportowych, dzięki czemu nasze typy będą trafniejsze – przez co będziemy mieli większą szansę na to, aby wygrać pieniądze u bukmachera. Dlatego też, uprawianie sportu który chcemy obstawiać, może mieć wpływ na to, czy wytypujemy poprawny bądź też błędny wynik.

A co możemy powiedzieć o samej piłce nożnej?

Przede wszystkim to – że piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na całym globie – mnóstwo osób interesuje się tym sportem, i na bieżąco śledzi rozgrywki swoich ulubionych drużyn piłkarskich. Pośród tych ludzi są oczywiście osoby które oprócz interesowania się piłką, obstawiają zakłady bukmacherskie. A jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie? – Na to pytanie odpowiedzieliśmy w naszym ostatnim poradniku – wróćmy jednakże do tematu. Piłka nożna wzbudza ogromne emocje w prawie każdym kraju, a w Polsce, jest naszym (niby) sportem narodowym. Chyba w całej Europie, każdy w dzieciństwie miał do czynienia z piłką nożną. Stąd też w dorosłym życiu, wielu graczy uważa się za znawców i fachowców od piłki nożnej, bo przecież kiedyś w nią sami grali.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Kiedy można obstawiać piłkę nożną?

Sezon rozgrywek futbolowych trwa praktycznie cały rok, legalne firmy bukmacherskie mają w ofercie zakłady na praktycznie wszystkie ligi świata. Spory wpływ na to, że piłka nożna jest tak łatwa w typowaniu ma również ogromna ilość zakładów dodatkowych na jedno zdarzenie – począwszy od typów na ilość bramek w meczu, skończywszy na możliwości obstawienia większej liczby rzutów z autu czy ilości spalonych. W ofercie „live” praktycznie u wszystkich bukmacherów najwięcej jest ofert na typy na piłkę nożną, a co za tym idzie, większość graczy obstawia właśnie tę dyscyplinę. Piłka nożna jest sportem wysoce nieprzewidywalnym, co wywołuje u graczy dodatkowy dreszczyk emocji. Obstawianie piłki nożnej polecamy przede wszystkim osobom, które oprócz doświadczenia sportowego – są bardzo wytrwałe.

Jak często można wygrywać przy zakładach na piłkę nożną?

Tak naprawdę – można nie wygrać ani razu – lub też wygrywać cały czas. Wszystko zależy od naszej wiedzy, podejścia oraz odrobiny szczęścia. Aby prawidłowo obstawiać zakłady bukmacherskie na piłkę nożną – musimy zdobyć odrobinę doświadczenia przy typowaniu zakładów bukmacherskich. Najlepszym sposobem na to jest zagranie kuponu na tak zwanym ,,freebecie” bukmacherskim – który polega mniej więcej na tym, że obstawiamy wybrane zakłady ,,za pieniądze” bukmachera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button