Darmowe 40 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Czas na kolejny piłkarski weekend, w którym to na pewno emocji nie zabraknie. A bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną, w której to oprócz wygranej gotówki można otrzymać extra 40 PLN.

Darmowe 40 PLN za obstawienie meczy od Betclic
40 PLN od Betclic za obstawianie meczy z piłki nożnej!

40 PLN od Betclic za obstawianie meczy z piłki nożnej!

Zaznaczyć trzeba wyraźnie, że na pewno jest co obstawiać i bukmachera Betclic z piłki nożnej. Oferta tego operatora jest nie tylko bogata. A w dodatku rozgrywane są mecze w takich ligach, jak Premier Leauge, Serie A, LaLiga, czy też Bundeslidze.

Na tą okazję dostępna jest promocja „Misja kupon”, która jest aktywna wyłącznie do 26 września do godziny 23:59. Lecz trzeba mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu AKO, na którym to muszą znajdować się wyłącznie następujące zdarzenia:

  • co najmniej trzy zdarzenia, ale wszystkie muszą pochodzić z piłki nożnej
  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00
  • stawka kuponu promocyjnego wynosić musi minimum 20 PLN
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku, gdy zakłąd okaże się wygrany to super. Bowiem typer oprócz wygranej gotówki otrzyma dodatkową kasę o wartości 40 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic:

Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu graczowi na sam start pierwszy zakład bez ryzyka. Bezpieczny kupon będzie aktywny wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super, ponieważ oprócz wygranej gotówki użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button