STS zwiększa wygrane na sporty wirtualne. Bonus do 25 PLN dla typerów

Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy bonusami za obstawienie meczy ze sportów wirutlanych. Użytkownicy poza wygraną co tydzień mają okazję do zgarnięcia dodatkowych środków, a mianowicie premii w kwocie 25 PLN.

STS zwiększa wygrane na sporty wirtualne. Bonus do 25 PLN dla typerów
Bonus co tydzień na sporty wirtualne

Bonus co tydzień na sporty wirtualne

Obstawienie sportów wirtualnych ma swoje atuty. A mianowicie można typować zdarzenia przez całą dobę, a poza tym w szybkim czasie gracze mogą wygrać sporą gotówkę. Wynika to z tego, że mecze trwają zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w normalnych pojedynkach.

Pamiętaj. Jeśli chcesz skorzystać z oferty specjalnej „Obstawiaj sporty wirtualne i odbierz bonus” obowiązkowo trzeba się do nie zapisać. Dokonać tego należy na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus na sporty wirtualne dla graczy

W promocji „Obstawiaj sporty wirtualne i odbierz bonus” kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00. W dodatku na kuponie mogą znajdować się jedynie typy ze sportów wirtualnych. Bukmacher STS w tej kategorii ma następujące dyscypliny:

  • piłkę nożną
  • koszykówkę
  • tenis
  • wyścigi psów i koni
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Gracz, który zagra zakłady za minimum 300 PLN w czasie jednego okresu rozliczeniowego, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Otrzyma w prezencie 25 PLN i to niezależnie od tego, jak zostały rozliczone.

STS bonus powitalny 2020:

Bukmacher STS oferuje wszystkim graczom najnowszy bonus powitalny, w którym to start wszyscy użytkownicy mogą otrzymać łączną premię nawet o wartości 1229 PLN. Pod warunkiem, ze wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas już za dokonanie rejestracji gracz otrzyma pewne 29 PLN i do bez dokonania żadnej wpłaty. Gracz, który natomiast zdecyduje się na wykonanie depozytu otrzyma premię jego równowartości, aż do 1200 PLN.

Gracze, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać chociażby z usługi Betgames, czyli gier karcianych. Użytkownicy legalnie mogą grać chociażby w pokera online i to za prawdziwą gotówkę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button