Cashback u bukmachera STS. Zwrot stawki za przegrany kupon.

Zakład bez ryzyka do 20 PLN oferuje każdemu graczowi bukmacher STS. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, na którym to będą znajdować się sporty wirtualne, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Cashback u bukmachera STS. Zwrot stawki za przegrany kupon.
Zwrot 100% stawki za przegrany kupon

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie sportów wirtualnych w Polsce zyskało sporą ilość fanów. Wynika to z tego, że oferty bukmacherów są nieco ubogie, ponieważ zdecydowana większość dysycplin jest zawieszona.

Kolejnym atut typowania sportów wirtualnych niewątpliwie jest to, że w dosyć szybkim czasie można zarobić sporą ilość gotówki. Wynika to z tego, że mecze trwają zdecydowanie, krócej niż ma to miejsce w prawdziwym pojedynku.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkownikom „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”, która trwa do odwołania.

Gracz musi mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobić to trzeba poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie obowiązkowo trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Pewny zakład na sporty wirtualne.

Następnie graczom przychodzi już zawrzeć kupon promocyjny. W ramach tej oferty kwalifikują się zarówno zakłady SOLO i AKO. Jednak należy mieć na uwadze, że ich kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 1.90.

Trzeba mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie typy ze sportów wirtualnych. Jest na pewno co typować, ponieważ bukmacher STS w swojej ofercie posiada, takie dyscypliny, jak m.in. piłkę nożną, tenis, koszykówkę, wyścigi koni i psów. Gracz ma prawo oddać typy różnego rodzaju typy, jak m.in. zwycięzcę meczu, rozmaite zakłady związane z bramkami itp.

cashback za darmo w betclic pl
Nowy bonus w Betclic – Cashback 550 PLN z kodem promocyjnym

Stawka kuponu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Warto jest pamiętać, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji. Jak okaże się on wygrany to super. Cała kwota trafi na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej gotówki, która maksymalnie może wynieść nawet 20 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Wszyscy nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta online u bukmachera STS mogą liczyć na darmowe środki już na sam start. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej w kwocie 29 PLN
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Trzeba mieć jednak na uwadze, że gracz, który chce skorzystać z tych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Przypomnieć należy również fakt, że obecnie gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet. Przyczyna tego jest prosta, a mianowicie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button