1185 PLN tyle do odebrania w nowej promocji eFortuna

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim nowym graczom przygotował bukmacher eFortuna. Użytkownicy oprócz pakietu startowego, tj. 20 PLN za rejestrację, bonusu do 1000 PLN za wpłatę oraz zakładu bez ryzyka do 115 PLN mogą liczyć na dodatkowe środki o wartości 50 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego, a znajduje się on poniżej w artykule.

1185 PLN tyle do odebrania w nowej promocji eFortuna
eFortuna najnowszy kod promocyjny na start.

eFortuna najnowszy kod promocyjny na start.

Nie da się ukryć, że coraz więcej graczy znowu zaczyna regularnie obstawiać u bukmacherów. Wynika to z tego, że większość dyscyplin , m.in. lig piłkarskich wraca do gry i to wszystko przekłada się na oferty.

Jednak legalny bukmacher eFortuna online nagradza każdego nowego gracza, który to może już na start otrzymać darmowe 50 PLN. Chcąc liczyć na te środki nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

Warunki oferty są niezwykle proste. W pierwszej kolejności gracz musi dokonać rejestracji konta na www.eFortuna.pl. Należy mieć na uwadze, że zrobić to można wyłącznie w dniach od 5 do 7 czerwca do godz. 23:59.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera eFortuna

Gracz, który chce skorzystać z pakietu powitalnego musi mieć na uwadze, że należy go aktywować. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Pamiętaj. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później gracz już takiej opcji nie będzie posiadał.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Po poprawnej weryfikacji danych typer otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki. Będą one możliwe do obstawiania meczy.

Darmowy bonus 100% za wpłatę

Użytkownik, który natomiast zdecyduje się umieścić swój pierwszy depozyt u bukmachera Fortuna online może liczyć na darmową premię 100% za wpłatę. Wspomniany operator przyznaje przecież bonus równowartości dokonanego depozytu, aż do 1000 PLN.

Pamiętaj. że jeśli Twoja dokonana wpłata będzie większa niż 50 PLN w prezencie otrzymasz bonus o wartości 50 PLN. Te środki znajdą się dodatkowo na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin.

Nie można również zapominać, że pierwszy zakład u wspomnianego operator jest objęty Cashbackiem. Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to otrzymasz zwrot całej stawki, która to może wynieść nawet 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button