Bonus na urodziny w forBET

Promocje oferowane za założenie konta w serwisie, promocje dedykowane nowym, czy aktywnym graczom, bonusy z okazji interesujących zdarzeń sportowych, transmisje na żywo dla obstawianych spotkań, czy wiele innych – zarówno cyklicznych jak i okazjonalnych promocji to już powoli znak rozpoznawczy jeśli chodzi o forBET – bukmachera chcącego rzucić wyzwanie czołowym firmom działającym na polskim rynku od dawna takim jak Fortuna, STS czy Totolotek.

forbet bonus na urodziny
Urodzinowy bonus od Polskiego bukmachera Forbet

Urodzinowy bonus od bukmachera Forbet

Zróżnicowane i cechujące się przyjaznymi warunkami obrotu promocje pozwalają sądzić, że przy konsekwentnie realizowanej polityce tego typu forBET będzie systematycznie piął się w górę w rankingach popularności wśród polskich graczy, którzy coraz pochlebniej wypowiadają się o ofercie i działaniach podejmowanych przez bukmachera.

Polski bukmacher internetowy ForBET znany jest bowiem z tego, że potrafi oryginalnie podejść do tematu premiowania zarówno nowych czy już aktywnych, lojalnych graczy. W ofercie bukmachera jest obecny między innymi bonus urodzinowy w ramach którego każdy gracz, który wykazał się chociaż minimalną aktywnością w serwisie (wpłacił przynajmniej 100 złotych i dokonał nimi jednokrotnego obrotu w ciągu ostatnich 3 miesięcy) otrzyma w dniu swoich urodzin bonus w wysokości 20 złotych.

Co ciekawe, bonus otrzymać mogą również nowo zarejestrowani gracze nawet jeśli data ich urodzin już minęła! Bukmacher Forbet oferuje bowiem bonus także dla graczy, którzy zarejestrują się nawet 7 dni po terminie swoich urodzin. Wystarczy wtedy wysłać maila na adres promocje@iforbet.pl by również otrzymać urodzinowy bonus.

Kwotę bonusu (przypomnijmy, że jest to 20 złotych) trzeba obrócić dwa razy po minimalnym kursie wynoszącym 2,00 i mamy na to 14 dni od momentu jego aktywacji. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ofertę można ładnie połączyć z bonusem startowym (za rejestrację nowego gracza), jeśli więc mamy znajomych, których urodziny się właśnie zbliżają lub dopiero co minęły – warto polecić im rejestrację w forBET, lepszego momentu do kolejnych urodzin mieć bowiem nie będą.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button