Obstawianie kart w Betgames STS

Każdy słyszał chyba o tak zwanej ,,aferze hazardowej” – znani politycy Platformy Obywatelskiej zostali nakryci na wspieraniu osób związanych z hazardem na szkodę państwa. Dlatego też, aby ugłaskać naród bardzo szybko w życie weszła nowa ustawa hazardowa, która sprawiła, iż większość gier karcianych została wrzucona do jednego wora z resztą gier karcianych, przez co pokerzyści stracili całkowicie możliwość gry online przez jakiś czas. Dlaczego więc warto grać w Betgames STS?

Obstawianie kart w Betgames STS
Obstawianie kart w Betgames STS

Betgames STS – czy jest legalne?

Obstawianie kart w Betgames u STS jest legalne ponieważ sami nie gramy w karty online, ponieważ my tylko obstawiamy rozdanie, podczas gdy rozgrywka jest prowadzona w przez krupiera i graczy znajdujących się w studio.

Jest to naprawdę ciekawy ruch oraz bardzo kreatywny sposób na ominięcie przepisów, a przypominamy wam że jedyna firma dopuszczona do prowadzenia legalnego kasyna online Totalizator Sportowy, który prowadzi Total Casino, która naturalnie należy do naszego państwa, więc nie ma nic w tym dziwnego, iż nasz rząd stara się pochwycić pieniądze z legalnego kasyna online w naszym kraju, jednocześnie nie dopuszczając innych do tego.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Dlaczego Betgames STS nie jest kasynem online?

Dlatego, ponieważ do prowadzenia kasyna online jest dopuszczony tylko Totalizator Sportowy, który jest spółką państwową. Jednakże STS także miało ochotę na zysk z tego tytułu, dlatego też wymyśliło Betgames STS – czyli legalne zakłady na karty. Technicznie rzecz biorąc nie jest to wcale granie w pokera, wojnę czy bakarat, to po prostu zakładanie się kto będzie miał najlepszy układ w rozdaniu. Jak każdy, kto miał kiedyś styczność z takimi grami jak poker online czy wojna – w normalnej grze to my decydujemy jak wygląda rozgrywka.

Jeśli chodzi zaś o Betgames STS, sprawa wygląda nieco inaczej, z racji tego iż my wchodzimy tu w rolę widza, czyli nie mamy wpływu na rozgrywkę, ponieważ my tylko obstawiamy rozdania, przez co państwo nie może się do STS o to przyczepić – w końcu ta firma posiada pozwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich.

Jak gra się w pokera u STS

Przy rozpoczęciu naszej rozgrywki zostanie nam udostępniona transmisja na żywo, gdzie widzimy stół oraz uroczą panią krupier, jej zadaniem jest rozdawać karty oraz przedstawiać aktualny stan rozgrywki na stole. W grze jak zwykle – gracze robią swoje, a naszym zadaniem jest wytypowanie wygrywającego rozdania. Jeśli dobrze obstawimy wynik rozgrywki – otrzymujemy pieniądze, jeśli nie, to cóż, życzymy szczęścia następnym razem.

W przypadku grę w wojnę to najprawdopodobniej każdy, kto miał choć minimalną styczność z grami w karty, wie że zawsze najsilniejsza karta wygrywa. W przypadku pokera jest to jego najpopularniejsza odmiana – czyli Texas Hold’em Poker. Naturalnie najmniej znany jest w tym wypadku bakarat, który polega na zdobyciu ilości punktów jak najbardziej zbliżoną do liczby 9, ale o tym opowiemy wam już innym razem.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button