Jak poprawić swój styl typowania zakładów na sport?

Każdy, który obstawia typy sportowe, liczy na wielkie wygrane. Jednakże jak wielu typerów zdaje sobie z tego sprawę, bez pracy, no nie będzie wygranych. Jakie więc są najlepsze sposoby na to, aby zwiększyć ilość sukcesów naszych kuponów na typy sportowe?

Jak poprawić swój styl typowania zakładów na sport?

Rejestracja u konkurencji

Jest to dobry sposób na to, aby zgarnąć więcej darmowych bonusów bukmacherskich dla siebie. ,,Gdzie tu logika?” – zapytacie. Otóż w tym szaleństwie jednak jakaś musi być, ponieważ nie mówimy tu o tym, aby rejestrować się u każdego, legalnego bukmachera (aktualnie na Polskim rynku jest ich szesnastu) – ale u trzech najlepszych, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Zaplanuj to, co chcesz obstawiać na przyszłość

Bez odpowiedniego zaplanowania naszych typów, nie mamy co liczyć na wygraną u bukmachera. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces – to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne kupony rozważnie. Najlepiej jest ułożyć sobie plan na najbliższe dwa-trzy typy, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi na forach bukmacherskich (o ile takowych znajomych posiadamy). Jeśli jednak nie zdołaliśmy nikogo jeszcze zapoznać, zawsze można udać się do najbliższego stacjonarnego punktu bukmacherskiego – gdzie na pewno będziemy mogli pokonwersować ze stałymi bywalcami takich punktów. Pamiętajcie jednakże, aby przyjść w godzinach urzędowania takiego punktu, ponieważ chyba nie chcielibyście pocałować klamki, czyż nie?

Naucz się analizy sportowej!

Wykonanie odpowiedniej analizy sportowej jest naprawdę sztuką, ponieważ przeanalizowanie każdego ruchu, każdego zagrania – jest po prostu bardzo czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy – jednakże takowe analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport – z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje wytypować odpowiedni wynik. W końcu typy bukmacherskie to nic innego, jak przewidywanie przyszłości – czyż nie? Jak już wcześniej wspominaliśmy – fora bukmacherskie to świetne miejsca na to, aby dzielić się doświadczeniem z innymi graczami zakładów sportowych, oraz takie doświadczenie nabierać. Dlatego też korzystanie z takowych forów bukmacherskich jest bardzo wskazane odnośnie stworzenia własnego stylu typowania.

Jakie mam szanse na to, że wygram?

Jest to niewątpliwie jedno z pierwszych pytań pojawiających się w głowie osoby, która rozważa postawienie swoich pieniędzy w konkretnym wydarzeniu sportowym. Na szczęście odpowiedź nie wymaga długich rozważań i brzmi: tak, ale to zależy od wielu czynników.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button
Close