Jak poprawić swój styl typowania zakładów na sport?

Każdy, który obstawia typy sportowe, liczy na wielkie wygrane. Jednakże jak wielu typerów zdaje sobie z tego sprawę, bez pracy, no nie będzie wygranych. Jakie więc są najlepsze sposoby na to, aby zwiększyć ilość sukcesów naszych kuponów na typy sportowe?

Jak poprawić swój styl typowania zakładów na sport?
Jak poprawić swój styl typowania zakładów na sport?

Rejestracja u konkurencji

Jeśli już zarejestrowałeś się u legalnego bukmachera – to świetnie! Jednakże jest to dopiero pierwszy krok do tego, aby zarabiać więcej na typach sportowych. W końcu możesz tylko obstawiać u jednego bukmachera cały czas, ale wtedy też marnujesz swoje szanse na to, aby dostać potencjalnie lepszy kurs na akurat ten zakład, który wiesz, że wygrasz. Dlatego też, dobrym pomysłem jest zarejestrowanie swojego konta u konkurencji. W ten sposób otrzymasz także dodatkowy bonus na start, ponieważ będzie to Twoje pierwsze konto, a na dodatek w razie czego będziesz mógł po prostu zapomnieć o tym koncie, jeśli akurat przestanie ci pasować, i powrót do twojego pierwszego wyboru nie będzie trudny. To całkowicie legalne, aby założyć sobie konto u innego bukmachera, pod warunkiem, że już wcześniej nie miałeś konta u tego akurat buka.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Postaraj przyjąć jakiś plan

,,Jakiś plan” – może nie brzmi to zbyt pewnie, ale pamiętaj, że na starcie tak naprawdę nie masz jeszcze pojęcia, co robisz. Dlatego też musisz zadbać o to, aby załapać jakikolwiek pomysł na siebie. Bez tego, może być o wiele ciężej przy typowaniu zakładów na sport, dlatego też przyjmij sobie podstawowe kryteria, takie jak :

  • czy wiem w ogóle, jaką kategorię sportową chcę typować?
  • Czy znam się na tym sporcie?
  • Czy będę dobrze się bawił?

Na takich podstawach możesz spokojnie zbudować swój własny styl obstawiania, który później będzie przynosił ci zysk. Oczywiście to są absolutne podstawy podstaw, dlatego też pomyśl o tym, aby dodać swoje elementy do powyższego – w ten sposób będzie ci łatwiej iść do przodu.

Naucz się analizy sportowej!

Analiza sportowa to jedna z najważniejszych części każdego dobrego schematu obstawiania – ,,To czemu nie daliście o tym wcześniej?!” – zapytasz. Otóż to bardzo proste, analiza sportowa wymaga poświęcenia naprawdę ogromnej ilości czasu, a dodatkowo potrzeba do jej prawidłowego wykonania odpowiedniej wiedzy. Na pewno nauczysz się tego z czasem, jednakże póki co, możesz jedynie sprawdzić, jak taką analizę wykonać, a dopiero później, starać się zrobić ją samemu. Z tego powodu też, najlepiej będzie, jeśli dołączysz do społeczności jakiegoś renomowanego serwisu bukmacherskiego, który zrzesza osoby, które taką analizę bukmacherską potrafią wykonać. W ten sposób wygrana będzie dla Ciebie łatwiejsza – i z czasem będziesz wygrywać po prostu więcej.

Jakie mam szanse na to, że wygram?

Otóż na początku – niewielkie. Później, z miarę zdobywanym przez Ciebie doświadczeniem, te szanse na pewno urosną. Oczywiście możesz również ,,pomóc” swojemu szczęściu, przy wykorzystaniu na przykład darmowych zakładów od bukmachera, bądź też przy pomocy typowania zakładów pojedynczych. Wtedy twoje szanse na wygraną wzrastają do około 50%.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button