Fortuna 1 liga. Bonus dla każdego gracza za obstawienie meczy.

Przed nami piłkarski weeekend, a więc na pewno emocji nie zabraknie. Ciekawa promocję przygotował bukmacher Fortuna, który przyznaje bonus o wartości 20 złotych za obstawienie meczy.

Fortuna 1 liga. Bonus dla każdego gracza za obstawienie meczy.
Pewna gotówka dla typerów

Pewna gotówka dla typerów

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Typerzy do tej akcji nie muszą nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać. Jednak należy mieć na uwadze, że z promocja dostępna jest od 6 marca do 8 marca do godziny 17:00.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie kupony:

  • AKO
  • MAXIKOMBI

Należy jednak mieć na uwadze, że na każdym rodzaju zakładu mogą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej, a poza tym musi być na nim minimum jeden typ z zmagań Fortuna 1 liga.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

W najbliższych dniach dojdzie do takich potyczek, jak Stal Mielec vs Nieciecza, Jastrzębie vs Radomiak, czy też Głogów vs Tychy.

Minimalna stawka zakładu to 20 złotych, ale trzeba mieć na uwadze, że z oferty są wykluczone wszystkie typy zawarte są środki bonusowe.

Legalny bukmacher Fortuna przyzna bonus o wartości 20 złotych, pod warunkiem, że gracz zagra minimum trzy kupony spełniające te zakłady. I to nie ma znaczenia, jak kupon został rozliczony.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie

Bukmacher online Fortuna oferuje każdemu graczowi już na sam początek darmowe środki i to bez dokonania depozytu. Wystarczy, że gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, a otrzyma w zamian 20 złotych.

Na kolejną premię typer może liczyć po dokonaniu depozytu. Wówczas typer może dostać nawet w prezencie 1000 złotych. Dodatkowo pierwszy zakład jest bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button